Syropy

Syrop przeciwbólowy to lek dla osób mających problem z połknięciem tabletki oraz dla dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie połknąć tabletki. Kategoria zawierająca syropy przeciwbólowe obejmuje syropy z ibuprofenem na ból różnego pochodzenia oraz syropy na ból gardła i inne objawy infekcji, np: Pyrosal, Tussipini, Herbapect, Flavamed. Dla dzieci odpowiedni będzie syrop truskawkowy Nurofen Forte dla dzieci lub MIG Forte dla dzieci.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Smak

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

Syropy

-

    z 1

22 produkty

Filtry


-

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Smak

POKAŻ WSZYSTKIE
Resetuj
Miniaturka artykułu - HERBAPECT syrop - 150 ml
HERBAPECT syrop - 150 ml
12.49 zł
Lek
Miniaturka artykułu - AFLOFARM Paracetamol syrop 120mg/5ml, 100 ml
AFLOFARM Paracetamol syrop 120mg/5ml, 100 ml
8.90 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - AFLOFARM Syrop prawoślazowy, 125 g
AFLOFARM Syrop prawoślazowy, 125 g
3.99 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - Infacetamol 100 mg/ml roztwór doustny, 50 ml USZKODZONE TEKTUROWE OPAKOWANIE
Infacetamol 100 mg/ml roztwór doustny, 50 ml USZKODZONE TEKTUROWE OPAKOWANIE
11.20 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - Paracetamol Hasco Forte Zawiesina doustna 240mg/ 5ml, 85ml
Paracetamol Hasco Forte Zawiesina doustna 240mg/ 5ml, 85ml
14.49 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym, 40ml
Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym, 40ml
10.40 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy 40mg/ml- 50ml
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy 40mg/ml- 50ml
12.37 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - MIG Forte dla dzieci zawiesina smak truskawkowy - 100 ml
MIG Forte dla dzieci zawiesina smak truskawkowy - 100 ml
16.24 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - IBUFEN dla dzieci FORTE o smaku malinowym, 100ml USZKODZONE TEKTUROWE OPAKOWANIE
IBUFEN dla dzieci FORTE o smaku malinowym, 100ml USZKODZONE TEKTUROWE OPAKOWANIE
24.50 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - SINECOD 1,5mg/ml Syrop, 200ml
SINECOD 1,5mg/ml Syrop, 200ml
27.90 zł

Produkt niedostępny

Lek
    z 1

Wybrane leki, suplementy i kosmetyki:

Mensil - lek na potencję Entitis Dicoflor Baby Dulcobis Sylimarol Biotebal Fibrocontrol Bepanthen Lipiform Plus Magne B6 Forte Cetaphil Emolium Pampers Nutridrink
NATURELL Folian Forte, 30 tabletek