JOBST - podkolanówki i pończochy uciskowe

JOBST to marka z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą medyczną, która ma na celu poprawę komfortu i jakości życia osobom z problemami żylnymi i limfatycznymi. Asortyment JOBST oferuje produkty do kompresjoterapii, przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wyroby uciskowe JOBST wspierają leczenie schorzeń układu limfatycznego i żylnego, takich jak: żylaki, zakrzepica żył głębokich, przewlekła niewydolność żylna, owrzodzenia żylakowe nóg, obrzęk limfatyczny i obrzęk lipidowy, pajączki, a także uczucie ciężkości nóg.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Klasa ucisku

POKAŻ WSZYSTKIE

Rozmiar

POKAŻ WSZYSTKIE
Bebilon

-

259 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

JOBST - medyczne i profilaktyczne produkty uciskowe: przeciwżylakowe i przeciwobrzękowe

W ofercie marki JOBST znajdziemy takie produkty uciskowe, jak podkolanówki, pończochy i rajstopy, które wyróżniają się szeroką gamą kolorów, długości i modeli oraz dostępne są w różnych rozmiarach i klasach ucisku. To doskonałe rozwiązania odpowiadające Twoim potrzebom i dbające o Twoje zdrowie. Produkty kompresyjne JOBST przeznaczone są do codziennego użytku, zapewniają komfort noszenia, są łatwe w obsłudze i miłe w dotyku. Wyróżnia je wysoka trwałość dzięki wykonaniu z innowacyjnych, wysokiej jakości materiałów. Zaprojektowane są do noszenia na co dzień, podczas uprawiania sportu, w biurze czy w podróży, a także profilaktycznie w czasie ciąży. Wyglądają jak zwykłe części garderoby.

Flebologia - jak działają wyroby JOBST?

Produkty JOBST wspierają leczenie chorób żylnych dzięki poprawianiu krążenia krwi i zmniejszaniu obrzęków. Siła kompresyjna w wyrobach uciskowych JOBST jest odpowiednio rozłożona – największa w kostkach i stopniowo zmniejszająca się ku górze nogi. Sprzyja to prawidłowemu krążeniu krwi i przynosi ulgę osobom cierpiącym na choroby żylne. Ponadto produkty uciskowe skutecznie zapobiegają gromadzeniu się płynów, co pomaga utrzymać prawidłowy obwód kończyn dotkniętych obrzękiem limfatycznym.

W asortymencie marki JOBST możemy wyróżnić kilka rodzajów produktów:

  • JOBST forMen Explore - męskie podkolanówki uciskowe na co dzień, do długotrwałego korzystania, wykonane z naturalnego materiału.
  • JOBST Maternity Opaque - produkty uciskowe dla kobiet w ciąży, powstałe z mieszanki delikatnych dla skóry włókien. Pomagają zmniejszyć obrzęk i ból nóg oraz przynoszą ulgę i poprawiają samopoczucie w trakcie ciąży.
  • JOBST Opaque - kryjące produkty uciskowe na co dzień, które maskują drobne niedoskonałości.
  • JOBST Sport - sportowe podkolanówki uciskowe. Odprowadzają wilgoć, pomagają utrzymać skórę suchą i zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi.
  • JOBST Travel - zapobiegające zakrzepicy żył głębokich w czasie podróży. Poprawiają krążenie krwi, wspierają zdrowie nóg i przepuszczają powietrze.
  • JOBST UltraSheer - eleganckie produkty uciskowe. Dają efekt delikatnego połysku i zapewniają elegancki wygląd.