Uroda i kosmetyki

Praktyczne informacje, wskazówki, artykuły i porady dla osób zainteresowanych kosmetykami, pielęgnacją skóry i dbaniem o urodę. Dowiedz się więcej o urodzie i kosmetykach z poradnika Olmed.
ZOBACZ WSZYSTKIE

Suplementacja

Praktyczne informacje, wskazówki, artykuły i porady dla osób zainteresowanych suplementami diety. Dowiedz się więcej o suplementach diety z poradnika Olmed.
ZOBACZ WSZYSTKIE

Dziecko

Praktyczne informacje, wskazówki, artykuły i porady dla osób rodziców niemowlaków i starszych dzieci. Dowiedz się więcej o opiece nad dzieckiem i pielęgnacji niemowlaków z poradnika Olmed.
ZOBACZ WSZYSTKIE

Ciąża

Praktyczne informacje, wskazówki, artykuły i porady dla osób zainteresowanych tematyką ciążową. Dowiedz się więcej o ciąży z poradnika Olmed.
ZOBACZ WSZYSTKIE

Artykuły zamieszczone na blogu apteki internetowej Olmed nie stanowią porady medycznej, ani opinii farmaceuty, lekarza lub dietetyka dostosowanej do indywidualnej sytuacji pacjenta. Udostępnione informacje stanowią jedynie generalne zalecenia, które nie mogą stanowić wyłącznej podstawy do stosowania określonej terapii, zmiany nawyków, dawkowania produktów leczniczych, itp. Przed podjęciem jakichkolwiek działań mających wpływ na życie, zdrowie lub samopoczucie należy skontaktować się z lekarzem lub innym specjalistą, w celu otrzymania zindywidualizowanej porady.

Nigdy nie lecz się sam, korzystaj z opieki medycznej swojego lekarza i w przypadku objawów choroby lub pogorszenia się Twojego stanu zdrowia skontaktuj się ze specjalistą. Właściciel serwisu aptekaolmed.pl nie ponosi odpowiedzialności związanej z wykorzystaniem informacji zawartych w publikowanych za pośrednictwem Serwisu artykułach.

Wybrane leki, suplementy i kosmetyki:

Bepanthen Baby Vivomixx Mensil - lek na potencję Hepaslimin Syrop prawoślazowy Canesten Iberogast Entitis Dicoflor Baby Dulcobis Sinulan Forte Nurofen Sylimarol Biotebal Pyralgina Gripex Duo

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

LATOPIC Krem do rąk regenerujący, 50 ml