Cetaphil - łagodne dermokosmetyki

Dermokosmetyki Cetaphil to gama produktów przeznaczona do pielęgnacji skóry wymagającej: wrażliwej, zaczerwienionej, wysuszonej i trądzikowej. Apteka internetowa Olmed w swojej ofercie posiada pełną gamę kosmetyków marki Cetaphil (takie jak: krem do mycia twarzy, emulsja micelarna, krem nawilżający, żel do mycia twarzy, balsam). W specjalistycznym podejściu do oczyszczania twarzy sprawdzi się Pianka Cetaphil bądź Emulsja micelarna. W przypadku skóry zaczerwienionej pianka Cetaphil Pro Redness Control delikatnie oczyści twarz i usunie makijaż.
Skóra trądzikowa wymaga szczególnego traktowania, dlatego stworzona została seria Cetaphil Pro Oil Control oferująca Krem z filtrem Cetaphil SPF30 i Piankę do mycia twarzy.

Znajdziesz u nas kremy Cetaphil o działaniu nawilżającym, łagodzącym, ochronnym. Kremy Cetaphil intensywnie nawilżają, łagodzą zaczerwienienia i suchość skóry. Chronią przed utratą wody i promieniowaniem słonecznym. Kosmetyki Cetaphil mogą być stosowane do skóry z przebarwieniami i trądzikiem, a także w przypadku atopii.

Filtry

Specjalne oferty

Marka

Producent

Atrybuty

Formuła

Pokaż wszystkie

Do skóry

Pokaż wszystkie

Właściwości

Pokaż wszystkie

Dla kogo