WaterWipes- chusteczki do pielęgnacji wrażliwej skóry noworodków i niemowląt

Wrażliwa skóra nowonarodzonego dziecka wymaga szczególnej pielęgnacji i ochrony. Częste występowanie problemów skórnych, m.in. odparzeń pieluszkowych, wysypki, alergii kieruje rodziców do sięgania po sprawdzone i bezpieczne produkty do pielęgnacji skóry swojego maluszka. Podstawowym produktem towarzyszącym dziecku w pierwszych miesiącach życia oprócz pieluszek są chusteczki nawilżane. Chusteczki nawilżane WaterWipes to chusteczki nasączone wodą w 99,9% i kroplą ekstraktu owocowego. Chusteczki nawilżane wodą są odpowiednie dla wrażliwej skóry wcześniaków, noworodków i niemowląt, polecane od pierwszego dnia życia. Chusteczki WaterWipes nie zawierają sztucznych aromatów, siarczanów czy barwników. Water Wipes to również chusteczki skierowane dla starszych, już ruchliwych dzieci, często z zabrudzonymi rączkami i buzią- WaterWipes Soapberry. Chusteczki nasączone wodą z ekstraktem z orzechów mydlanych wspierają rodziców w delikatnym, ale i dokładnym oczyszczaniu skóry dziecka. Zobacz ofertę chusteczek WaterWipes w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

Formuła

POKAŻ WSZYSTKIE
Pomysł na prezent

-

    z 1

19 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - Water Wipes Chusteczki nawilżane, 28szt.
Water Wipes Chusteczki nawilżane, 28szt.
6.69 zł

Produkt niedostępny

    z 1

WaterWipes - biodegradowalne chusteczki o prostym składzie

Chusteczki nawilżane WaterWipes to produkt idealny do pielęgnacji wrażliwej skóry wcześniaków, noworodków i niemowląt. Prostota składu wynika z zastosowania tylko dwóch składników: wody i kropli ekstraktu owocowego. Nie zawierają sztucznych aromatów, siarczanów czy barwników. Są biodegradowalne i hipoalergiczne. Ze względu na swój prosty skład i właściwości polecane są dla dzieci od pierwszego dnia życia. Dla starszych dzieci stworzono chusteczki WaterWipes Soapberry z ekstraktem z orzechów mydlanych, dokładnie oczyszczające skórę z trudniejszych zabrudzeń.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

AUROimmuno