No-Spa - leki na skurczowe bóle brzucha

Każda z nas w mniejszym lub większym stopniu doświadczyła objawów miesiączkowania: skurcze brzucha, problemy jelitowe, ból głowy, nudności. Nie musimy się z tym godzić... Na ból menstruacyjny, skurcze brzucha pomocne są leki o działaniu rozkurczowym.

W aptece internetowej Olmed znajdziesz leki rozkurczowe takie jak No-Spa, stosowane w bolesnym miesiączkowaniu. Substancja zawarta w tabletce- chlorowodorek drotaweryny działa rozkurczowe na mięśnie gładkie, przywracając komfort codziennego funkcjonowania. No-Spa może być także stosowana podczas bólów brzucha związanych z zapaleniem pęcherza moczowego, kamicą dróg żółciowych i nerek czy zespołem jelita nadwrażliwego - wynika to z działania substancji czynnej w leku No-Spa czyli chlorowodorku drotaweryny - działa on na mięśnie gładkie, które są zlokalizowane w okolicach jamy brzusznej i macicy. W aptece Olmed oferujemy leki No-Spa w wielu wersjach: No-Spa 40 mg, No-Spa Max 90 mg czy No-Spa Comfort 40 mg. Przed użyciem leku No-Spa zapoznaj się z ulotką dostępną na stronie internetowej apteki Olmed.

Filtry

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

-

    z 1

10 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - NO-SPA COMFORT 40 mg - 20 tabletek
NO-SPA COMFORT 40 mg - 20 tabletek
9.90 zł

Produkt niedostępny

Lek
    z 1

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*