Hartmann - opatrunki i plastry

Produkty Hartmann - opatrunki na rany

Plastry i opatrunki Hartmann od lat stanowią ochronę naszej skóry. Dostępne w różnych kształtach, rozmiarach oraz o konkretnych przeznaczeniach - opatrunki chłonne, plastry wodoodporne, plastry na pęcherze i otarcia czy przylepce. Producent jest jednym z liderów wśród firm, które wypełniają nasze domowe apteczki i opatrują rany od pokoleń. Sprawdź wybór przyjaznych dla skóry opatrunków i plastrów Hartmann w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

89 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Oferta plastrów opatrunkowych firmy Hartmann

Opatrywanie skaleczeń z produktami Hartmann to naprawdę prosta sprawa. Marka posiada w swoim asortymencie szeroki wybór plastrów i opatrunków. Cosmos to seria plastrów na co dzień oraz do zadań specjalnych. Znajdują się w niej m.in. plastry dla dzieci, plastry z bezbolesnym odrywaniem i niezwykle ekonomiczne opakowanie 40 plastrów wodoodpornych w korzystnej cenie. Hartmann Cosmos to również opatrunki na oparzenia, otarcia i pęcherze.

Cosmopor to gama opatrunków sterylnych - chłonnych, samoprzylepnych oraz idealnych plastrów na rany Cosmopor E, które posiadają element chłonny pokryty siateczką polietylenową. Hartmann w swojej ofercie posiada również kompresy z serii Medicomp, przylepce i bandaże Omniflix i Omniplast oraz bandaże samomocujące Peha-haft.