Ibuprom

IBUPROM to lek na ból o różnym nasileniu i miejscu występowania. Wskazaniem do stosowania leku są ostre lub umiarkowane bóle różnego pochodzenia takie jak: bóle głowy, migreny, bóle zębów, bóle pleców, bolesne miesiączkowanie, bóle kostne, bóle stawowe, bóle pourazowe czy bóle pooperacyjne.

Co zawiera i jak działa lek IBUPROM? Substancją czynną leku IBUPROM jest ibuprofen. Posiada on szeroki, udokumentowany zakres wskazań na ból. Ze względu na swoją specyfikę IBUPROM zawierający ibuporfen usuwa ból w podwójny sposób - działa w miejscu bólu i w centralnym układzie nerwowym. Lek ma dodatkowo działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

W portofolio marki IBUPROM znajdziemy różne dawki leku dostosowane do nasilenia bólu i potrzeb pacjenta. Lek IBUPROM oferuje zarówno najsilniejszą tabletkę na rynku z maksymalną dawką leku dostępną bez recepty Ibuprom Ultramax (600mg) poprzez Ibuprom RR Max (400 mg) w tabletce, która rozpada się już w 45 sekund uwalniając substancję czynną gotową by uderzyć w ostry ból. W ofercie marki IBUPROM dostępny jest również Ibuprom Max Sprint (400 mg) w formie szybkiej kapsułki, która usuwa w ból już po 15 minutach. Lek IBUPROM dostępny w jest w różnych formach: tabletki, kapsułki, żelu czy zawiesiny.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

27 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - Ibuprom Effect Żel, 60g
Ibuprom Effect Żel, 60g
17.90 zł
Lek
Miniaturka artykułu - Ibuprom Effect Żel, 100g
Ibuprom Effect Żel, 100g
27.90 zł
Lek
Miniaturka artykułu - Ibuprom dla Dzieci- 100 ml
Ibuprom dla Dzieci- 100 ml
13.78 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - Ibuprom Sport Spray - 50g
Ibuprom Sport Spray - 50g
20.90 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - IBUPROM MAX RAPID, 12 tabl.
IBUPROM MAX RAPID, 12 tabl.
10.99 zł

Produkt niedostępny

Lek

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Produkt dnia