Bebilon- mleka modyfikowane następne i żywność specjalnego przeznaczenia medycznego

Karmienie piersią jest najwłaściwszym sposobem żywienia niemowląt. Przed podjęciem decyzji o zmianie sposobu karmienia skonsultuj się z lekarzem.

Marka Bebilon to produkty skierowane dla najmłodszych: noworodków, niemowląt i dzieci. W aptece internetowej Olmed znajdziesz mleka modyfikowane następne Bebilon: mleko Bebilon Pronutra Advance, Bebilon Profutura Cesarbiotik, Bebilon Profutura Duobiotik i mleka specjalistyczne. Mleka specjalistyczne to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla dzieci, u których wystąpiły problemy żywieniowe. Zmagasz się z problemem kolek i zaparć u dziecka i zadajesz sobie pytanie: Jakie mleko na zaparcia i kolki wybrać? Grupa Nutricia stworzyła mleko Bebilon Comfort dedykowane specjalnie dla maluchów dotkniętych problemami trawiennymi. Dla dzieci, u których stwierdzona została alergia pokarmowa, stworzono specjalną linię mlek: Bebilon Pepti i Bebilon Prosyneo HA. A jakie mleko na ulewanie u dziecka? Linia mlek Bebilon AR przychodzi z pomocą w tym problemie trawiennym u noworodków. Rodzice wcześniaków stają w momencie narodzin przed wieloma stresowymi sytuacjami. Jakie mleko dla wcześniaków jest najlepsze? Zarówno pod względem odżywienia, jak i tolerancji... Bebilon Nenatal to seria mlek dla wcześniaków z niską i bardzo niską masą urodzeniową. Pełną ofertę mlek modyfikowanych następnych Bebilon i mlek specjalistycznych Bebilon znajdziesz w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Wiek

POKAŻ WSZYSTKIE

Problem

POKAŻ WSZYSTKIE

-

110 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - BEBILON bez laktozy, 400g
BEBILON bez laktozy, 400g
36.49 zł

Bebilon- mleka modyfikowane następne

Karmienie piersią jest najwłaściwszym sposobem żywienia niemowląt. Przed podjęciem decyzji o zmianie sposobu karmienia skonsultuj się z lekarzem.
Marka mlek modyfikowanych następnych Bebilon obejmuje kilka serii: Bebilon Advance Pronutra, Bebilon Profutura Cesarbiotik i Bebilon Profutura Duobiotik. Bebilon Pronutra Advance to kompletna kompozycja ze składnikami naturalnie występującymi w mleku matki, zaspokajająca wszystkie potrzeby żywieniowe dziecka. Seria Bebilon Profutura Cesarbiotik z unikalną i zaawansowaną formułą CESARBIOTIK z dodatkiem bakterii z rodzaju Bifidobacterium (B. breve M16V) została stworzona, aby wspierać układ odpornościowy i rozwój niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie. Natomiast Bebilon Profutura Duobiotik to innowacyjna i zaawansowana formuła wspierająca rosnące potrzeby żywieniowe dziecka.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*