Atoperal Baby Plus - kosmetyki do skóry suchej, wrażliwej i atopowej

Atoperal Baby Plus - kosmetyki o składnikach nawilżających

Marka Atoperal Baby Plus to kosmetyki o składnikach nawilżających i łagodzących podrażnienia. Ich receptura jest idealna dla dzieci i niemowląt, ponieważ doskonale nawilża i nadaje się do pielęgnacji skóry suchej. Emulsje do ciała nie naruszają naturalnej bariery ochronnej skóry. To właśnie ta specjalnie opracowana receptura zapewnia profesjonalną pielęgnację skóry dziecka, którą pokochali rodzice. W ofercie apteki internetowej Olmed znajdziecie m.in. Atoperal® baby plus emulsję do kąpieli, piankę do mycia skóry atopowej dzieci i niemowląt oraz krochmal.

 

Filtry

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Do cery

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

Wiek

POKAŻ WSZYSTKIE

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE

-

    z 1

19 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
    z 1

Atoperal Baby Plus krem, emulsja do kąpieli, emulsja do ciała i krochmal do kąpieli

Cała gama Atoperal Baby Plus jest doskonała do codziennej pielęgnacji skóry suchej, ponieważ zawiera specjalnie dobrane składniki nawilżające i łagodzące. Atoperal Baby Plus emulsja zawiera oleje bogate w witaminy i niezbędne kwasy tłuszczowe. Produkt zapewnia przyjemną kąpiel i zabezpieczenie naturalnej bariery ochronnej skóry dziecka. Niewielką ilość emulsji Atoperal Baby należy dodać do wody tak, aby uzyskać lekko mleczny kolor. Kąpiel powinna trwać do 20 minut, należy następnie delikatnie osuszyć skórę.

Emulsja do ciała przeznaczona jest do pielęgnacji skóry atopowej oraz wrażliwej. Emulsja Atoperal Baby Plus doskonale nawilża i chroni delikatną warstwę ochronną naskórka. Emulsję należy stosować kilka razy dziennie - w zależności od potrzeby. Atoperal Baby Plus emulsja do ciała posiada starannie wyselekcjonowane składniki zapewniające profesjonalną pielęgnację. Zaleca się stosowanie emulsji z innymi preparatami z linii Atoperal Baby.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*