Antybakteryjne płyny do płukania jamy ustnej Eludril w internetowej aptece Olmed

Płyny do płukania jamy ustnej Eludril to profesjonalne produkty stomatologiczne, polecane do stosowania w rożnego rodzaju problemach w obrębie jamy ustnej. Ich składy bazują na chlorheksydynie, czyli substancji o właściwościach antyseptycznych i przeciwbakteryjnych. Warto wdrożyć je do rutyny higienicznej po zabiegach stomatologicznych, a także przy kłopotach z nadmiernym odkładaniem się płytki nazębnej czy przy skłonności do podrażnienia i zaczerwienienia dziąseł. Używanie płynów do płukania jamy ustnej Eludril zwiększa skuteczność szczotkowania zębów, pomaga zapobiegać próchnicy oraz zapobiega rozwojowi bakterii. Poznaj wszystkie warianty płynów Eludril - w tym Eludril Classic, Eludril Extra czy Eludril Care - dostępnych na wirtualnych półkach internetowej apteki Olmed.

Filtry

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Bebilon

-

    z 1

10 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - Eludril CARE Płyn- 500 ml
Eludril CARE Płyn- 500 ml
16.98 zł

Produkt niedostępny

    z 1

Jakie rodzaje płynów Eludril znajdziesz na naszych wirtualnych półkach?

Wśród szerokiej oferty płynów do płukania jamy ustnej Eludil znajdziesz różne propozycje, dostosowane do wielu problemów higienicznych pojawiających się w obrębie jamy ustnej, a w tym:

  • Eludril Classic, czyli antybakteryjny i łagodzący płyn do płukania jamy ustnej stworzony na bazie diglukonianu chlorheksydyny w formule stopniowego uwalniania. Płyn Eludril Classic można stosować w wyjątkowych sytuacjach stomatologicznych, trzymając się zawsze zaleceń dentysty. Formuła pomaga zmniejszyć ilość bakterii obecnych w jamie ustnej, dzięki czemu przyspiesza gojenie różnych ran i otarć po zabiegach (w tym zabiegach chirurgicznych);
  • Eludril Extra, który dzięki zwiększonej zawartości substancji czynnej (wspomnianej już chlorheksydyny) ma wydłużone działanie bakteriobójcze - nawet do 12 godzin! Płyn Eludril Extra nie zawiera alkoholu i nie podrażnia dziąseł, przy czym skutecznie uzupełnia higienę jamy ustnej po zabiegach stomatologicznych, u pacjentów z protezami, implantami czy u osób noszących aparaty ortodontyczne;
  • Eludril Care, czyli przeciwpłytkowy płyn do płukania jamy ustnej, również z zawartością chlorheksydyny, pomagający na co dzień usuwać płytkę nazębną, co jednocześnie zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego. Ponadto zwalcza bakterie przyczyniające się do rozwoju próchnicy i na długo utrzymuje poczucie świeżości. Eludril Care nie zawiera alkoholu.

Wymienione powyżej propozycje od marki Eludril to najpopularniejsze produkty tej firmy. Oprócz nich w ofercie znajduje się także płyn Eludril White (wspierający utrzymanie bieli zębów - polecany zwłaszcza dla przedłużenia efektów wybielania gabinetowego) oraz Eludril Ortho, który sprzyja prawidłowej higienie jamy ustnej u osób noszących aparaty ortodontyczne (w tym elementy retencyjne - takie jak stałe druciki czy nakładki lub szyny).