Durex - prezerwatywy / żele intymne

Prezerwatywy Durex

Durex to marka z blisko stuletnią historią! Od samego początku marka skupiona była wokół produkcji prezerwatyw czyli mechanicznej antykoncepcji. Od samego początku marka skupiała się na oferowaniu jak najlepszej jakości prezerwatywy. Obecnie Durex to nie tylko prezerwatywy ale także żele intymne (lubrykanty np. Durex Play) i gadżety intymne. Wszystko co oferuje Durex ma zadanie dać Ci przyjemne doznania płynące z bezpiecznego i radosnego seksu. Durex to marka, która od lat łączy bezpieczeństwo sfery intymnej z zabawą i zwiększaniem przyjemności. Marka przedstawiła światu pierwsze nawilżane prezerwatywy oraz środki antykoncepcyjne o różnych smakach i kolorach. Stosowanie prezerwatyw chroni przed ciążą i przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Durex to bezpieczny seks i mocne doznania

Firma Durex oferuje klasyczne prezerwatywy (durex classic), prezerwatywy cieńsze od standardowych prezerwatyw (durex invisible), prezerwatywy ze środkiem nawilżającym, ze środkiem znieczulającym miejscowo (Durex Performa). Marka Durex w swojej ofercie ma także prezerwatywy prążkowane. kropkowane, prezerwatywy smakowe. Znane produkty Durex to: Pleasuremax, Durex Intense, nakładka wibracyjna Pleasure Ring, prezerwatywy Durex Classic, prezerwatywy nielateksowe Real Feel, Extra Safe. Apteka internetowa Olmed oferuje produkty Durex wyłącznie z bezpiecznego źródła, sprzedajemy produkty z Polskiem dystrybucji. W ofercie apteki są zestawy po 3 sztuki, jak i duże opakowania po 12, 18, 24 sztuki czy 50 sztuk. Jaka jest skuteczność prezerwatyw? Prezerwatywy (kondomy) to obecnie najpopularniejsza metoda antykoncepcji - jej skuteczność jest oceniana nawet na 98%.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

Formuła

POKAŻ WSZYSTKIE
Nutridrink

-

118 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*