Emotopic - emolienty dla skóry suchej i skóry atopowej od 1. dnia życia

EMOTOPIC to specjalistyczne emolienty, oparte na naturalnych olejach – oleju Canola oraz oleju konopnym. Przeznaczone do codziennego stosowania w przypadku skóry wrażliwej, delikatnej i wymagającej. Rekomendowane również w celu zapobiegania objawom atopowego zapalenia skóry (AZS). Wyroby Medyczne EMOTOPIC działają profilaktycznie w zapobieganiu suchości skóry, ale również zmniejszają dolegliwości skóry zmienionej chorobowo. Do najpopularniejszych kosmetyków Emotopic należą: emotopic krem, emotopic balsam i emotopic 3w1.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Typ

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE

-

37 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - EMOTOPIC Krem natłuszczający - 75 ml
EMOTOPIC Krem natłuszczający - 75 ml
19.25 zł

Produkt niedostępny

Miniaturka artykułu - EMOTOPIC Zestaw Emulsja+Mini Szampon
EMOTOPIC Zestaw Emulsja+Mini Szampon
40.90 zł

Produkt niedostępny

Kosmetyki Emotopic wykazują wysoką skuteczność i działanie terapeutyczne w łagodzeniu objawów suchej skóry tj. świądu, pieczenia, zaczerwienienia. Dzięki ich stosowaniu przywrócona zostaje naturalna bariera naskórka, co zapobiega nawrotom suchości oraz oznakom atopowego zapalenia skóry (AZS).

Zawarte w recepturach naturalne oleje intensywnie nawilżają, w efekcie czego wzmacniają płaszcz hydrolipidowy, zapewniając utrzymanie prawidłowej kondycji i funkcjonowania naskórka od 1. dnia życia, dzieci i dorosłych. W aptece internetowej Olmed znajdziesz pełną gamę emolientów Emotopic, zarówno kosmetyków Emotopic do mycia i kąpieli (emulsje do kąpieli, kremowe żele myjące, pianki myjące), kosmetyków Emotopic do twarzy i ciała (kremy barierowe, balsamy, kremy natłuszczające) jak i produkty specjalistyczne Emotopic np. preparat na ciemieniuchę, mineralny krem z filtrem SPF 50+ czy łagodzący krem Emotopic na egzemę. 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*