Smoczki LOVI dla noworodków i niemowląt

Marka LOVI zapewnia szeroki wybór smoczków uspokajających, smoczków dynamicznych dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Smoczki LOVI to smoczki dla noworodków i smoczki dla niemowląt. Wyróżniamy: smoczki LOVI 0-3, smoczki LOVI 3-6, smoczki LOVI 6-18 i smoczki LOVI 18+.
Smoczki LOVI wyróżnia unikalna, dynamiczna konstrukcja. Są zbudowane z niejednorodnych warstw silikonu, zapewniają dziecku swobodne oddychanie przez nos. Tarczka smoczka jest mniejsza i lżejsza od standardowych smoczków, przez co smoczek LOVI jest dopasowany do małej buźki dziecka. Smoczki LOVI nie zaburzają odruchu ssania i nie kolidują ze zdrowym rozwojem zgryzu i aparatu mowy. Kolorowe serie i motywy smoczków LOVI to doskonały wybór dla każdego maluszka. Zobacz pełną ofertę smoczków LOVI w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Materiał

POKAŻ WSZYSTKIE

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Wiek

POKAŻ WSZYSTKIE

Kolor

POKAŻ WSZYSTKIE

Płeć

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

102 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Smoczki dynamiczne LOVI

Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI powstały w wyniku badań z udziałem lekarzy i neurologopedów. Mają symetryczny kształt inspirowany kształtem brodawki sutkowej. 
Smoczek uspokajający LOVI posiada unikalną, dynamiczną konstrukcję. Jest zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu i aktywnie pracuje w jamie ustnej dziecka. Zapewnia swobodne oddychanie przez nos. Smoczki LOVI nie wywierają szkodliwego wpływu na zdrowie dziecka i są w 100% bezpieczne.

Scholl - maska do stóp z miodem manuka