Dailee - pieluchomajtki, majtki chłonne i inne artykuły higieniczne dla osób z nietrzymaniem moczu

Marka Dailee to producent pieluch dla dorosłych, pieluchomajtek, majtek chłonnych i wielu innych rozwiązań dla osób zmagających się na co dzień z problemem nietrzymania moczu. Producent kieruje swoją ofertę do wymagających odbiorców - aktywnych, chcących jak najbardziej zminimalizować dyskomfort wynikający z inkontynencji. Artykuły chłonne od Dailee występują w różnych wariantach i rozmiarach, a dodatkowo bardzo łatwo można dopasować je do kształtów ciała (co sprawia, że są niezwykle wygodne w użytkowaniu). W internetowej aptece Olmed dostępnych jest wiele propozycji marki Dailee, spośród których każda osoba z pewnością wybierze wariant dopasowany do jej wymagań i potrzeb.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Problem

POKAŻ WSZYSTKIE

Rozmiar

POKAŻ WSZYSTKIE

Stopień nietrzymania moczu

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

49 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Co wyróżnia markę Dailee na tle innych producentów artykułów higienicznych dla osób z inkontynencją?

Nietrzymanie moczu u mężczyzn i kobiet - zwłaszcza w podeszłym wieku - to dość częsty problem, który wielu osobom utrudnia codzienne funkcjonowanie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów chłonnych dedykowanych osobom zmagającym się z inkontynencją, a wśród nich warto wyróżnić zwłaszcza te od marki Dailee. Producent ten skierował swoją ofertę przede wszystkim do osób aktywnych, które nie chcą ograniczać swoich zajęć, treningów, pracy czy spotkań towarzyskich ze względu na nietrzymanie moczu.

Materiały chłonne Dailee cechują się więc wysokim stopniem elastyczności, dzięki czemu idealnie dopasowują się do ciała - nie uciskają i nie odznaczają się pod ubraniem. Ponadto wykorzystano w nich technologię Drylock, która sprawia, że we wnętrzu produktu chłonnego „zamykane są” zarówno wilgoć, jak i zapachy. W praktyce oznacza to, że noszenie bielizny od Dailee jest komfortowe przez wiele godzin (bez przykrego uczucia wilgoci i bez nieprzyjemnego zapachu).

Jakie serie produktowe znajdują się w ofercie marki Dailee?

Aby odpowiedzieć na jak najszerszy wachlarz potrzeb, marka Dailee proponuje swoim klientom wyroby chłonne w ramach dwóch serii:

  • Dailee Premium, w której wyróżnia się kolejne linie produktowe: Dailee Lady Slim Premium (wkładki chłonne dla osób z lekkim osłabieniem pęcherza), Dailee Men Premium (wkładki chłonne przystosowane do męskiej anatomii), Dailee Bed Premium (samoprzylepne podkłady chłonne na łóżko), Dailee Comfort Premium (wyprofilowane wkładki połączone z bielizną chłonna dla pacjentów z dużym stopniem osłabienia pęcherza), Dailee Pant Premium (wygodne i elastyczne majtki chłonne) czy Dailee Slip Premium (pieluchomajtki dla dorosłych przeznaczone dla pacjentów leżących);
  • Dailee Performer, przeznaczonej zwłaszcza dla opiekunów osób z inkontynencją (pracujących w opiece domowej i instytucjonalnej), ale również dla pacjentów indywidualnych z nietrzymaniem moczu. W tej serii wyróżnić można linie: Dailee Lady (wkładki dla kobiet), Dailee Comfort (wyprofilowane wkładki do łączenia z bielizną chłonną), Dailee Bed (podkłady higieniczne do ochrony mebli), a także Dailee Slip (bielizna dla pacjentów z ciężkim stopniem nietrzymania moczu).

Oczywiście w ramach poszczególnych linii produktowej pacjenci z inkontynencją oraz ich opiekunowie mogą odnaleźć różne warianty wyrobów chłonnych, różniących się między sobą rozmiarami, poziomem chłonności i innymi detalami, pozwalającymi wybrać idealną propozycję dla siebie.