Seni - produkty na nietrzymanie moczu

Produkty Seni - chłonne pieluchomajtki i wkładki urologiczne

Wyroby chłonne Seni to pieluchomajtki dla dorosłych, podkłady higieniczne i wkładki urologiczne dla osób, które zmagają się z problemem nietrzymania moczu. To również asortyment przeznaczony dla osób ciężko chorych i z niepełnosprawnościami. Marka należy do grupy TZMO - producenta artykułów higienicznych, kosmetyków i produktów medycznych. Marka Seni wie, jaką kłopotliwą dolegliwością może być nietrzymanie moczu, wynikające z wieku, choroby czy niepełnosprawności. Dlatego produkty marki, pieluchomajtki Seni czy podkłady Seni, to najlepszej jakości artykuły chłonne, które będą idealne dla osób z różnymi stopniami nietrzymania moczu.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Rozmiar

POKAŻ WSZYSTKIE

Problem

POKAŻ WSZYSTKIE

Stopień nietrzymania moczu

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE
Bebilon 2

-

149 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Wyroby chłonne Seni - majtki, pieluchy i podkłady Seni 

Firma Seni jest marką produktów przeznaczonych dla osób o średnim i ciężkim stopniu nietrzymania moczu. Poleca się je zarówno dla osób prowadzących jeszcze normalny tryb życia, jak i dla chorych, którzy cierpią z powodu odparzeń i odleżyn. Duży wybór produktów daje możliwość dopasowania artykułu urologicznego dla kobiet i mężczyzn, który będzie dopasowany do ciała, zapinany na rzepy i niezwykle chłonny. 
 
Super Seni to oddychające pieluchomajtki dla dorosłych o średnim poziomie trzymania moczu. Mają wygodne zapięcie i dopasowany kształt. Podkłady higieniczne Seni przeznaczone są dla osób ze średnim i ciężkim stopniem nietrzymania moczu.

Gama produktów Seni na nietrzymanie moczu obejmuje serie: Seni Lady, Seni Man i Seni Active.

Seni to WKŁADKI UROLOGICZNE DLA KOBIET, BIELIZNA CHŁONNA DLA KOBIET, WKŁADKI UROLOGICZNE DLA MĘŻCZYZN, MAJTKI CHŁONNE, PIELUCHY ANATOMICZNE, PIELUCHOMAJTKI DLA DZIECI, PIELUCHY Z REGULOWANYM PASEM BIODROWYM, PIELUCHOMAJTKI, MAJTKI MOCUJĄCE, WKŁAD CHŁONNY, PODKŁADY HIGIENICZNE.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*