Seni - produkty na nietrzymanie moczu

Produkty Seni - chłonne pieluchomajtki i wkładki urologiczne

Wyroby chłonne Seni to pieluchomajtki dla dorosłych, podkłady higieniczne i wkładki urologiczne dla osób, które zmagają się z problemem nietrzymania moczu. To również asortyment przeznaczony dla osób ciężko chorych i z niepełnosprawnościami. Marka należy do grupy TZMO - producenta artykułów higienicznych, kosmetyków i produktów medycznych. Marka Seni wie, jaką kłopotliwą dolegliwością może być nietrzymanie moczu, wynikające z wieku, choroby czy niepełnosprawności. Dlatego produkty marki, pieluchomajtki Seni czy podkłady Seni, to najlepszej jakości artykuły chłonne, które będą idealne dla osób z różnymi stopniami nietrzymania moczu.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

-

115 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Wyroby chłonne Seni - majtki, pieluchy i podkłady Seni 

Firma Seni jest marką produktów przeznaczonych dla osób o średnim i ciężkim stopniu nietrzymania moczu. Poleca się je zarówno dla osób prowadzących jeszcze normalny tryb życia, jak i dla chorych, którzy cierpią z powodu odparzeń i odleżyn. Duży wybór produktów daje możliwość dopasowania artykułu urologicznego dla kobiet i mężczyzn, który będzie dopasowany do ciała, zapinany na rzepy i niezwykle chłonny. 
 
Super Seni to oddychające pieluchomajtki dla dorosłych o średnim poziomie trzymania moczu. Mają wygodne zapięcie i dopasowany kształt. Podkłady higieniczne Seni przeznaczone są dla osób ze średnim i ciężkim stopniem nietrzymania moczu.

Gama produktów Seni na nietrzymanie moczu obejmuje serie: Seni Lady, Seni Man i Seni Active.

Seni to WKŁADKI UROLOGICZNE DLA KOBIET, BIELIZNA CHŁONNA DLA KOBIET, WKŁADKI UROLOGICZNE DLA MĘŻCZYZN, MAJTKI CHŁONNE, PIELUCHY ANATOMICZNE, PIELUCHOMAJTKI DLA DZIECI, PIELUCHY Z REGULOWANYM PASEM BIODROWYM, PIELUCHOMAJTKI, MAJTKI MOCUJĄCE, WKŁAD CHŁONNY, PODKŁADY HIGIENICZNE.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

LATOPIC Krem do rąk regenerujący, 50 ml