Enfamil - mleka modyfikowane w proszku

Mleka modyfikowane Enfamil dla niemowląt i dzieci

Marka Enfamil produkuje mleka modyfikowane dla niemowląt i dzieci. Ta amerykańska firma już ponad 100 lat ulepsza i opracowuje nowe receptury mlek w proszku i żywności dla dzieci. Enfamil to wynik skrupulatnych testów i badań - wszystko, aby dostarczyć jak najwyższej jakości pokarm, który będzie odpowiedni dla niemowląt od urodzenia do 6 roku życia. 

Enfamil - mleka modyfikowane w proszku

Enfamil to mleka o wysokiej jakości i przeznaczone już od pierwszych dni życia.  Mleko Enfamil Premium MFGM 1 800g wyróżnia się formułą, zawartością kwasu DHA (rodzaj kwasów Omega 3) i bogatym witaminy i mikroelementy składem. To mleko modyfikowane dla dzieci zawiera naturalny składnik, występujący w mleku matki, czyli MFGM. Jego struktura wspiera odporność dziecka i rozwój mózgu. Marka Enfamiil to obecnie takie mleka jak: mleko początkowe Enfamil Premium MFGM 1, jak i mleko następne Enfamil Premium 2 i Enfamil Premium MFGM 2, Enfamil Premium MFGM 3 i  Enfamil Premium MFGM 4.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Wiek

POKAŻ WSZYSTKIE

Problem

POKAŻ WSZYSTKIE

-

    z 1

21 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - Enfamil O-LAC - 400g
Enfamil O-LAC - 400g
33.45 zł

Produkt niedostępny

Miniaturka artykułu - Enfamil Comfort - 800 g
Enfamil Comfort - 800 g
65.09 zł

Produkt niedostępny

Miniaturka artykułu - ENFAMIL AR 1 -400g
ENFAMIL AR 1 -400g
27.70 zł

Produkt niedostępny

    z 1

Enfamil - jak przygotować mleko modyfikowane?

Enfamil Premium MFGM 1 jest przeznaczony dla niemowląt, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Jak przygotować mleko modyfikowane dla dzieci Enfamil?

  1. Przed rozpoczęciem przygotowywania pokarmu dokładnie umyj ręce wodą z mydłem. Następnie butelki umyj i wygotuj w wodzie.
  2. Butelki powinno się gotować najmniej 5 minut we wrzącej wodzie. Przed dodaniem proszku gotuj świeżą wodę przynajmniej 5 minut.
  3. Następnie wlej wskazaną ilość ostudzonej wody do butelki.
  4. Proszek można już dodać do gotowej wody. Zakręć butelkę i mieszaj zawartość ruchem obrotowym do całkowitego rozpuszczenia proszku.
  5. Sprawdź temperaturę wytrząsając kilka kropel na swój nadgarstek. Mieszankę należy podać od razu po przygotowaniu.
  6. Po upływie godziny od rozpoczęcia karmienia dziecka, pozostałą w butelce mieszankę należy wylać i umyć dokładnie nakrętki i naczynia. 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*