Mustela - kosmetyki do pielęgnacji skóry

Mustela, marka Laboratoires Expanscience, nieustannie prowadzi programy badawcze ze światowej sławy ekspertami z zakresu dermatologii, macierzyństwa i opieki dziecięcej, aby jak najlepiej poznać skórę dzieci i niemowląt, oraz kobiet w ciąży i przyszłych mam, a tym samym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na ich specyficzne potrzeby. Wysoką tolerancję od 1. dnia życia, zapewniają formuły oparte na składnikach pochodzenia naturalnego – średnio 95% składników pochodzenia naturalnego w każdym produkcie. Kosmetyki Mustela przeznaczone są do stosowania w przypadku skóry normalnej, suchej, skóry atopowej i skóry bardzo wrażliwej, mogą być stosowane przy codziennej pielęgnacji (oczyszczanie i kąpiel, przewijanie, nawilżanie skóry czy pielęgnacja włosów) jak i przy specjalnych potrzebach niemowlęcia czy dziecka (podrażnienia skórne u dziecka, higiena oczu i nosa, pielęgnacja ciemieniuchy). Kosmetyki Mustela są przyjazne środowisku. 100% formuł myjących jest biodegradowalnych, 100% opakowań nadaje się do recyklingu, kartoniki kosmetyków Mustela pochodzą z materiału pozyskiwanego ze zrównoważonych upraw lasów, na kartonikach używamy tuszy roślinnych. 

Poznaj pełną ofertę kosmetyków Mustela dostępnych w aptece Olmed. W ofercie między innymi: Mustela Spf 50, sztyft ochronny Mustela Cold Cream, żel do mycia ciała Mustela Bebe Enfant, krem na ciemieniuchę, Mustela Maternite krem na rozstępy i wiele innych kosmetyków Mustela do pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i dorosłych.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE

Wiek

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Formuła

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

Do cery

POKAŻ WSZYSTKIE

Certyfikaty

POKAŻ WSZYSTKIE

Filtr

POKAŻ WSZYSTKIE

Typ

POKAŻ WSZYSTKIE
Bebilon 2

-

193 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Pieluszki Bambo Nature