Formularz realizacji wniosku o refundację pieluchomajtek

Wypełnij formularz online by dowiedzieć się więcej na temat refundacji pieluchomajtek z budżetu NFZ, oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych dwóch godzin i przestawimy informacje na temat refundacji pieluchomajtek.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w sobotę 9-13 i tylko w tych godzinach kontaktujemy się z osobami zainteresowanymi zakupem pieluchomajtek dla dorosłych.

Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć portfolio pieluchomajtek, które jest dostępne w ramach refundacji NFZ.

* pole obowiązkowe

Jak działa refundacja NFZ na pieluchomajtki?
Refundacja to możliwość nabycia leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyrobów medycznych, których koszt może zostać pokryty częściowo lub w całości poprzez Narodowy Fundusz Zdrowia. Więcej informacji na temat refundacji z NFZ można znaleźć na stronach urzędowych:

Refundacja NFZ na np. pieluchomajtki przysługuje pacjentowi, który jest objęty ubezpieczeniem zdrowotnym i otrzymał zlecenie na wyroby medyczne od lekarza, pielęgniarki, położnej, fizjoterapeuty lub innej osoby do tego uprawnionej. Uprawnienia do dofinansowania oraz jego wysokość ze środków publicznych na zakup wyrobów medycznych typu pieluchomajtki, wkłady i wkładki urologiczne jest regulowane na podstawie oddzielnych przepisów NFZ i realizowane na podstawie zlecenia wystawionego przez osobę uprawnioną, np. lekarza.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*