Cholinex - leki na ból gardła

Cholinex to lek w formie pastylek do ssania o przyjemnym smaku miodu z cytryną, jeżyn lub w wersji bez cukru. Leki Cholinex mogą być stosowane przy bólu gardła. Ból gardła jest objawem zapalenia błony śluzowej gardła.

Co zawiera i jak działa Cholinex?
Substancją czynną w pastylkach jest salicylan choiny, który działa miejscowo. Lek zalecany jest w stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz w bólach i obrzękach gardła.. Cholinex może być używany do stosowania w stanach zapalnych gardła, jamy ustnej(Cholinex), w stanach zapalnych jamy ustnej, gardła i dziąseł (Cholinex bez cukru) a także objawowo w bólu i zapaleniu gardła (Cholinex intense, który zawiera działający miejscowo, znieczulająco i przeciwbakteryjnie heksylorezorcynol oraz chlorek benzalkoniowy o działaniu przeciwbakteryjnym.).

Pastylki do ssania na gardło Cholinex przynoszą ukojenie i zmniejszają dyskomfort. Dostępne są również w wersji Intense o mocniejszym działaniu oraz dla dzieci - Cholinex Junior. Poznaj pełną ofertę leków Cholinex dostępną w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Bebilon 2

-

    z 1

10 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - CHOLINEX - 24 pastylki
CHOLINEX - 24 pastylki
11.90 zł
Lek
Miniaturka artykułu - CHOLINEX, 16 pastylek do ssania
CHOLINEX, 16 pastylek do ssania
9.06 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - CHOLINEX lizak na ból gardła BEZ CUKRU o smaku malinowym, 50szt.
CHOLINEX lizak na ból gardła BEZ CUKRU o smaku malinowym, 50szt.
65.90 zł

Produkt niedostępny

    z 1

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*