Produkty marki Pampers - chusteczki, pieluchy i pieluchomajtki w różnych rozmiarach. 

Pampers posiada w swoim asortymencie znane i lubiane pieluszki, będące nieodzownym elementem codzienności każdego małego dziecka i jego rodzica. Oferuje także produkty, dzięki którym możemy pielęgnować delikatną skórę w bezpieczny sposób. Łagodne składniki pomagają utrzymać neutralny poziom pH skóry. Testy dermatologiczne oraz konsultacje z pediatrami i ekspertami ds. bezpieczeństwa dzieci, gwarantują najwyższą jakość. Agencje regulacyjne znane na całym świecie, m.in. WHO, potwierdzają użycie wysokiej jakości komponentów podczas procesu produkcji. Asortyment Pampers podzielony został na linie dedykowane konkretnym potrzebom dzieci m.in. Premium Care, Sensitive, New Baby oraz przybliżone grupy wagowe dla dzieci w konkretnym wieku (np. Pampers Premium Care 1 Newborn 2-5 kg). Pampers posiada w swoim asortymencie pozycje spełniające oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Potwierdzają to renomowane certyfikaty (m.in. Oeko-Tex). To jedyne pieluszki mogące pochwalić się mianem polecanych przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne.

Filtry

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Rozmiar

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

Formuła

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

226 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Pieluchy Pampers - dla noworodka i niemowlaka

W ofercie znajdziemy pieluchy odpowiadające rozmaitym potrzebom dzieci. Miękkie i elastyczne boczki linii Pampers Premium Care nie ograniczają ruchów, stworzone zostały z najdelikatniejszych materiałów dla zapewnienia największego komfortu. Niemowlęta zaczynające interesować się światem, który je otacza, z pewnością zwrócą uwagę również na atrakcyjne i kolorowe wzory, które posiadają pieluszki Harmonie. To dzięki sposobowi, w jaki rozprowadzana jest wilgoć w pieluszkach Active Baby, wrażliwa skóra chroniona jest przed podrażnieniami i odparzeniami. 

Pieluchomajtki Pampers - dla aktywnych dzieci

Rodzice ruchliwych pociech, które zaczynają interesować się otaczającym je światem, z pewnością docenią zalety pieluchomajtek Pampers. To łatwość użytkowania w połączeniu z ochroną jaką zapewnia pieluszka, czyni z niej tak bardzo popularny produkt. Dzięki sposobowi, w jaki zostały zaprojektowane, zminimalizowane zostało ryzyko wyciekania jej zawartości. Jednocześnie pielucha nadal jest komfortowa w noszeniu.

Chusteczki Pampers - oczyszczanie i pielęgnacja w jednym opakowaniu

Testowane dermatologicznie chusteczki to multifunkcyjny produkt, który zna każdy rodzic ceniący sobie wygodę utrzymania w czystości rąk swojej pociechy na spacerze oraz delikatnej skóry noworodka podczas codziennej higieny. W asortymencie znajduje się 6 różnych serii, których rodzice mogą używać przez kolejne lata rozwoju swoich pociech, rozpoczynając swoją przygodę z marką od Pampers New Baby, które nie zawierają perfum, aby nie narażać wrażliwej skóry dziecka na kontakt ze zbędnymi substancjami, kończąc na chusteczkach serii Pampers Kids Hygiene on-the-go, które doskonale sprawdzą się podczas codziennych zabaw starszych dzieci na świeżym powietrzu.

W asortymencie firmy znajdziemy m.in. Night Pants wyposażone we wzmocniony wkład, zapewniający dodatkową ochronną warstwę, czy Pampers Splashers, będące doskonałym wyborem dla dzieci, które korzystają z aktywności wymagających korzystania z pieluch do pływania

Więcej informacji dotyczących aktualnego asortymentu marki można znaleźć na stronie producenta.  Dostępność produktów Pampers sprawdzisz w naszym sklepie internetowym - Apteka OLMED

Acidolac Junior o smaku białej czekolady