Suplementy diety DoppelHerz - preparaty z witaminami i minerałami

Produkty Doppelherz – wyprodukowane na bazie naturalnych składników, witamin, makro- i mikroelementów – przyczyniają się do zachowania zdrowia. DoppelHerz oferuje preparaty wysokiej jakości, przebadane, poddawane i produkowane z zachowaniem wysokich standardów jakościowych.
Wśród produktów DoppelHerz szeroko znany jest DoppelHerz Aktiv Vital Tonik wspierający pracę serca, układu krążenia i układu nerwowego. Tonik DoppelHerz to kombinacja witamin, składników mineralnych i wyciągów roślinnych dla zdrowego serca. Preparaty DoppelHerz dostępne są również w formie kapsułek i tabletek. DoppelHerz stworzył dla mężczyzn i kobiet zestaw witamin i składników mineralnych zamkniętych w tabletkach DoppelHerz Aktiv A-Z Dla niego i DoppelHerz Aktiv A-Z Dla niej. DoppelHerz wspiera kobiety również w okresie menopauzy preparatem DoppelHerz Aktiv Meno i w okresie ciąży DoppelHerz Aktiv Mama. DoppelHerz Na uspokojenie wspiera wytrzymałość na stres i wspomaga dobre samopoczucie. Dostępne są preparaty DoppelHerz z magnezem: DoppelHerz Magnez B6 Forte, DoppelHerz Magnez B6 400 i Magnez B6 Cytrynian. DoppelHerz dostarcza również preparaty- suplementy diety dla diabetyków m.in. DoppelHerz Aktiv Dla diabetyków, suplementy diety dla kobiet np. DoppelHerz Aktiv Na włosy czy DoppelHerz Kolagen, suplementy diety wspierające wątrobę - DoppelHerz Aktiv Na wątrobę, preparaty dla układu nerwowego np. DoppelHerz Na uspokojenie oraz produkty wspierające pracę mięśni i stawów- DoppelHerz Na stawy i DoppelHerz Na skurcze. W aptece internetowej Olmed znajdziesz pełną gamę produktów marki DoppelHerz skierowaną na konkretne potrzeby organizmu.

Filtry

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE
Bebilon

-

80 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Marka DoppelHerz- preparaty z witaminami i minerałami

Doppelherz to marka posiadająca długą tradycję. Doppelherz to szeroka gama wysokiej jakości preparatów. Zawarte w nich witaminy, minerały i specjalne aktywne składniki wspomagają zdrowy tryb życia. Pod marką Doppelherz występują produkty w kapsułkach, tabletkach i w płynie. Poza tonikiem DoppelHerz, firma Queisser przoduje także w produkcji preparatów czosnkowych, witaminowych i na bazie żeń-szenia, jak również opracowała preparaty zawierające np. kwasy omega-3, glukozaminę i fitosterole sojowe.

Krótka Data: Omegamed odporność 3+