Zdjęcie produktu - PANADOL EXTRA - 24 tabletki

PANADOL EXTRA - 24 tabletki

14.90 zł
(1)

PANADOL EXTRA - 24 tabletki

(1)
Cena: 14.90 zł
Wysyłka w 1-3 dni robocze.
Sprawdź czasy i koszty wysyłki Wysyłka w 1-3 dni robocze.
Przesyłki realizowane są wyłącznie na terytorium Polski.
Akceptowane formy płatności: przelew tradycyjny, płatność elektroniczna realizowana za pomocą operatora Przelewy24.pl.
delivery img
DOSTAWA KURIEREM DHL

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 249.00 zł

13.90 zł


delivery img
POCZTEX ODBIÓR W PUNKCIE

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 99.00 zł

7.90 zł


delivery img
ODBIÓR WŁASNY W APTECE

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 50.00 zł

4.90 zł


delivery img
DOSTAWA KURIEREM POCZTEX

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 199.00 zł

9.90 zł


delivery img
POLTRAF

Sam transport zajmie: 2 dni

Darmowa wysyłka od 279.00 zł

16.90 zł


Produkt leczniczy. Dostępna forma dostawy kurier oraz odbiór w punkcie.
Dostępność: Dostępny
Producent: GSK
Substancja czynna: paracetamol
Kod EAN: 5909990153527
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Aby przeczytać pełny opis, kliknij tutaj!

Klienci, którzy oglądali ten produkt, oglądali również:

Opis produktu

Wskazania:
Ból głowy, migrena, bóle kostne, bóle stawowe, mięśniowe, nerwobóle, ból zęba oraz bóle menstruacyjne. Paracetamol stosowany jest w przeziębieniach, w stanach grypopodobnych, bólach gardłą, a także obniża gorączkę.

Właściwości:
Panadol jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Sposób użycia:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: doustnie, w zależności od nasilenia dolegliwości, 1 - 2 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej, niż co 4 godziny, nie stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby.

Przeciwskazania:
Nie należy stosować preparatu Panadol Extra u osób z nadwrażliwością na paracetamol lub kofeinę. Nie wolno przyjmować preparatu Panadol Extra łącznie z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie paracetamol. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedobór  dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, choroba alkoholowa, pierwszy trymestr ciąży, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, bezsenność.


Skład:
1 tabletka powlekana zawiera jako substancję czynną 500 mg paracetamolu, 65 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze.

 


Ważne informacje dotyczące leku

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

Wybrane leki, suplementy i kosmetyki:

Vivomixx Mensil - lek na potencję Canesten Iberogast Entitis Dicoflor Baby Dulcobis Nurofen Sylimarol Biotebal Pyralgina Gripex Duo Axoprofen Forte Fibrocontrol Nutridrink Bepanthen Oeparol Nifuroksazyd Ketonal Active

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*