Dowiedz się jak dbamy o Twoje zadowolenie z zakupów
91.3%

Tyle zamówień złożonych do godziny 10 w dni robocze, udaje nam się wysłać tego samego dnia.

95.6%

Zadeklarowaliśmy, do kiedy wyślemy Twoją paczkę? Przy tylu zamówieniach udało nam się to spełnić!

8 godzin

Zamówienie anulowane? Tak szybko udaje nam się zlecać zwrot środków.

93 minuty

Próbujesz się z nami skontaktować? Zazwyczaj tyle czasu nam wystarczy, by odpowiedzieć 2

100.01%

Tyle serducha wkładamy w to, by być dla Was jak najlepsi! :)

Statystyki są na bieżąco aktualizowane na podstawie ostatnich 30 dni

Chcesz bliżej poznać Olmed? Zobacz stronę "O NAS"
Zdjęcie produktu - APAP EXTRA - 24 tabletki

APAP EXTRA - 24 tabletki

20.99 zł
Zamów teraz, wysyłka jutro! Pozostało:  
13 h
:
53 m
:
05 s
Zamów teraz, wysyłka jutro. Pozostało:  
13 h
:
53 m
:
05 s

APAP EXTRA - 24 tabletki

4.6
(5 ocen, 5 opinii)
EAN: 5909991107147
Lek
Apap
Producent: USP
Produkt leczniczy. Dostępna forma dostawy kurier oraz odbiór w punkcie.
APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy skuteczny, ale jednocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa stosowania. APAP Extra zawiera dwie substancje czynne: paracetamol i kofeinę.
Zobacz pełne informacje

Klienci, którzy oglądali ten produkt, oglądali również:

Opis produktu

Wskazania:
APAP Extra zwalcza bóle o różnej etiologii:
bóle głowy, migrenę, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Dodatkowo APAP Extra łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Właściwości:
APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy skuteczny, ale jednocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa stosowania. APAP Extra zawiera dwie substancje czynne: paracetamol i kofeinę. 
Paracetamol to znana i bezpieczna substancja działająca przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. 
Natomiast dodatkowy składnik – kofeina:
- wzmacnia działanie przeciwbólowe paracetamolu,
- działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy,
- przyśpiesza początek działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego leku.

Sposób użycia:
Zazwyczaj stosowana dawka leku APAP Extra to:

Dorośli: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę);
Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).
Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 12 lat

Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.

Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na paracetamol. Ciężkie upośledzenie czynności wątroby i nerek, niedobór G-6-PD i reduktazy methemoglobinowej. Lek nie powinien być stosowany w I trymestrze ciąży. Preparat w kroplach i zawiesinie nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 3 m.ż. U dzieci poniżej 12 r.ż. w postaci tabletek może być stosowany po konsultacji z lekarzem.


Skład:
1 tabletka powlekana zawiera substancję czynną: Paracetamol 500mg, Kofeinę 65mg.


Ważne informacje dotyczące leku  

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Opinie o produkcie

Świetny wybór 4.6 / 5 5 ocen i 5 opinii
5
3
4
2
3
0
2
0
1
0
2026-09-09 od DANUTA Najbardziej przydatna

Łagodny dla żołądka

Cechy produktu

Substancja czynna: paracetamol
Opinie o produkcie APAP EXTRA - 24 tabletki
Świetny wybór 4.6 / 5 5 ocen i 5 opinii
5
3
4
2
3
0
2
0
1
0
Wszystkie opinie potwierdzone są zakupem
  • 2026-09-09 od DANUTA
    Potwierdzony zakup

    Łagodny dla żołądka

  • 2020-10-08 od Anonim
    Potwierdzony zakup

    ok

  • 2020-10-08 od Anonim
    Potwierdzony zakup

    OK

  • 2020-10-08 od Anonim
    Potwierdzony zakup

    Godny polecenia, skuteczny w dzialaniu.

  • 2020-10-08 od Anonim
    Potwierdzony zakup

    dobra

Podobne produkty

Wybrane leki, suplementy i kosmetyki:

Mensil - lek na potencję Entitis Dicoflor Baby Dulcobis Sylimarol Biotebal Fibrocontrol Bepanthen Lipiform Plus Magne B6 Forte Cetaphil Emolium Pampers Nutridrink