Zdjęcie produktu - THERAFLU ZATOKI, 14 saszetek

THERAFLU ZATOKI, 14 saszetek

25.90 zł
(1)

THERAFLU ZATOKI, 14 saszetek

(1)
Cena: 25.90 zł
Wysyłka w 1 - 2 dni robocze.
Sprawdź czasy i koszty wysyłki Wysyłka w 1 - 2 dni robocze.
Przesyłki realizowane są wyłącznie na terytorium Polski.
Akceptowane formy płatności: przelew tradycyjny, płatność elektroniczna realizowana za pomocą operatora ING iMoje.
Punkty odbioru i automaty paczkowe
delivery img
Odbiór własny w aptece

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 50.00 zł

4.90 zł


delivery img
Pocztex odbiór w punkcie

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 49.00 zł

8.50 zł


Dostawa kurierem
delivery img
Dostawa kurierem Pocztex

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 199.00 zł

9.90 zł


delivery img
Dostawa kurierem InPost

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 249.00 zł

13.90 zł


Produkt leczniczy. Dostępna forma dostawy kurier oraz odbiór w punkcie.
Dostępność: Dostępny
Producent: GSK
Substancja czynna: paracetamol
Kod EAN: 5909990970261
THERAFLU ZATOKI to lek bez recepty zawierający jako substancje czynne: paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz chlorowodorek fenylefryny zmniejszający obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa i zatok.Udrażnia nos i zatoki. Aby przeczytać pełny opis, kliknij tutaj!

Klienci, którzy oglądali ten produkt, oglądali również:

Opis produktu

Wskazania:
Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej.


Właściwości:
Zawiera jako substancje czynne: paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz chlorowodorek fenylefryny zmniejszający obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa i zatok. Theraflu Zatoki po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój. Udrażnia nos i zatoki. Zmniejsza ból głowy i zatok.


Sposób użycia:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek.


Przeciwskazania:
Nie należy stosować leku Theraflu Zatoki w przypadku: nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników leku, aktualnego stosowania (lub stosowania w ciągu ostatnich dwóch tygodni) leków zawierających inhibitory MAO, dzieci poniżej 12 lat, stosowania innych produktów leczniczych zawierających paracetamol ze względu na ryzyko przedawkowania, współistniejących schorzeń płuc (w tym astmy), wrodzonego niedoboru dehydrogenazy glukozo - 6 -fosforanowej (G-6-P).


Skład:
Paracetamol 650 mg, Chlorowodorek fenylefryny 10 mg. Substancje pomocnicze: Sacharoza, Acesulfam potasowy, Barwnik D & C Yellow No 10, Żółcień pomarańczowa, Maltodekstryna M100, Krzemionka koloidalna uwodniona, Naturalne aromaty cytrynowe, Kwas cytrynowy bezwodny, Sodu cytrynian dwuwodny, Wapnia fosforan.


Ważne informacje dotyczące leku  

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Wybrane leki, suplementy i kosmetyki:

Mensil - lek na potencję Entitis Dicoflor Baby Dulcobis Sylimarol Biotebal Fibrocontrol Bepanthen Lipiform Plus Magne B6 Forte Cetaphil Emolium Pampers Nutridrink