Suplementy diety Doctor Life - naturalne składniki wspierające zdrowie

Doctor Life skupia się na tworzeniu naturalnych suplementów diety ze składnikami wspierającymi zdrowie, opierając się na badaniach naukowych i składnikach najwyższej jakości. W suplementach Doctor Life zawarte są wysokie i skuteczne dawki, ale jednocześnie w bezpiecznych ilościach. Składy preparatów opracowywane są przez sztab naukowców, zielarzy i farmaceutów, a ich czystość jest potwierdzona przez badania laboratoryjne. W asortymencie Doctor Life znajdziemy głównie preparaty w kapsułkach, zawierające niezbędne witaminy, minerały i inne wartościowe składniki odżywcze. Oprócz preparatów dla dorosłych, Doctor Life oferuje także suplementy diety dla dzieci, takie jak np. laktoferyna.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

43 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Doctor Life - naturalne suplementy diety z myślą o Twoim zdrowiu i samopoczuciu

Preparaty Doctor Life mają za zadanie wspierać jakość i długość życia człowieka. Doctor Life inspiruje się filozofią naukowca Linusa Paulinga, według którego "aby osiągnąć doskonałe zdrowie, człowiek potrzebuje odpowiedniej ilości właściwych substancji, dostarczonych we właściwym miejscu w organizmie we właściwym czasie". Preparaty Doctor Life wzbogacają dietę w niezbędne dla organizmu składniki, wpływając korzystnie na funkcjonowanie organizmu. W ofercie Doctor Life znajdziemy m.in. suplementy wspierające serce i układ krążenia (np. CardioPlus), wspierające wątrobę i proces trawienia (np. Liver Detox Wątroba & Trawienie), wspierające odporność organizmu (np. Colostrum Immuna), czy też antyoksydanty przydatne w stanach osłabienia i stresu (np. Ashwagandha Professional).

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Kompresy żelowe na piersi