Zdjęcie produktu - PARACETAMOL 80 mg - 10 czopków HASCO

PARACETAMOL 80 mg - 10 czopków HASCO

5.49 zł
(0)

PARACETAMOL 80 mg - 10 czopków HASCO

(0)
Cena: 5.49 zł
Wysyłka w 1-2 dni robocze.
Sprawdź czasy i koszty wysyłki Wysyłka w 1-2 dni robocze.
Przesyłki realizowane są wyłącznie na terytorium Polski.
Akceptowane formy płatności: przelew tradycyjny, płatność elektroniczna realizowana za pomocą operatora ING iMoje.
Punkty odbioru i automaty paczkowe
delivery img
Odbiór własny w aptece

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 50.00 zł

4.90 zł


delivery img
Pocztex odbiór w punkcie

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 149.00 zł

8.50 zł


Dostawa kurierem
delivery img
Dostawa kurierem Pocztex

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 199.00 zł

9.90 zł


delivery img
Dostawa kurierem DHL

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 249.00 zł

13.90 zł


delivery img
Dostawa kurierem UPS Poltraf

Sam transport zajmie: 2 dni

Darmowa wysyłka od 279.00 zł

16.90 zł


Produkt leczniczy. Dostępna forma dostawy kurier oraz odbiór w punkcie.
Dostępność: Dostępny
Producent: HASCO-LEK
Substancja czynna: paracetamol
Kod EAN: 5909990834211

Klienci, którzy oglądali ten produkt, oglądali również:

Opis produktu

Wskazania:
Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe.

Właściwości:
Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa polecany jest przez Światową Organizację Zdrowia – WHO. Podanie doodbytnicze daje pewność dopasowania właściwej dawki leku, a w przypadku wymiotów jest to najlepsza droga podania. Paracetamol Farmina działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, nie drażni żołądka, w zalecanych dawkach jest lekiem bardzo bezpiecznym. Należy stosować przy wysokiej temperaturze, przeziębieniu oraz po szczepieniach u dzieci.

Sposób użycia:
Doodbytniczo u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat. Nie przekraczać dawki dobowej 4g/dobę. Można podawać 1-2 czopki co 4-6 godzin.

Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek. 
Bez zalecenia lekarza nie stosować:
- przeciwbólowo dłużej niż 10 dni u dorosłych i 3 dni u dzieci,
- w przypadku bólu gardła dłużej niż 2 dni,
- w przypadku nawracającej lub wysokiej gorączki dłużej niż 3 dni.
- w czasie stosowania paracetamolu nie należy pić napojów alkoholowych, nie stosować leku u osób uzależnionych od alkoholu.
- U pacjentów z astmą, uczulonych na kwas salicylowy może wystąpić uczulenie na paracetamol.
- Ciąża i karmienie piersią: przed zastosowaniem należy poradzić się lekarza.
Równoczesne stosowanie paracetamolu i leków zwiększających metabolizm wątrobowy, takich jak niektóre leki nasenne lub przeciwpadaczkowe czy też ryfampicyna, a także równoczesne picie alkoholu, może prowadzić do uszkodzenia wątroby.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Skład:
Paracetamolum 80 mg


Ważne informacje dotyczące leku

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

Wybrane leki, suplementy i kosmetyki:

Mensil - lek na potencję Entitis Dicoflor Baby Dulcobis Sylimarol Biotebal Fibrocontrol Bepanthen Lipiform Plus

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Produkt dnia