Pityver - dermokosmetyki na skórę z łupieżem pstrym dla kobiet i mężczyzn

Pityver to marka dermokosmetyków na skórę z łupieżem pstrym. Produkty Pityver stanowią element pielęgnacji dostosowany do potrzeb skóry. Zestaw kosmetyków Pityver może uzupełniać leczenie, jak i zapobiegać nawrotom łupieżu pstrego. Podstawą działania dermokosmetyków Pityver są naturalne olejki i ekstrakty roślinne, a także znane ze swojego działania przeciwgrzybiczego minerały.
Dermokosmetyki Pityver zawierają 16 składników aktywnych przeciwko łupieżowi pstremu - składników naturalnego pochodzenia. Pityver to holistyczne podejście do pielęgnacji skóry, redukcja plam, łuszczenia i innych objawów łupieżu pstrego. Zapoznaj się z pełną gamą kosmetyków Pityver w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

    z 1

4 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
    z 1

Co to jest łupież pstry i jak go zwalczyć?

Łupież pstry - infekcja grzybicza skóry

Łupież pstry - przewlekła choroba skóry o podłożu grzybiczym, której objawem są charakterystyczne różnokolorowe plamy na skórze i odbarwienia powstające pod wpływem opalania. Plamkom towarzyszą inne objawy, np. łuszczenie czy świąd. Zmiany najczęściej lokalizują się na klatce piersiowej, plecach, karku, ramionach i skórze głowy. Nieleczony łupież pstry powoduje powiększanie się nieestetycznych plam przez co zajmują z czasem coraz większe obszary skóry ciała.

Sposoby na łupież pstry - jak zwalczyć łupież pstry?

Zwalczanie łupieżu pstrego wiąże się z leczeniem miejscowym. W leczeniu łupieżu pstrego stosuje się produkty ze składnikami o działaniu przeciwgrzybiczym i przeciwłupieżowym. Konieczna jest również wizyta u dermatologa w celu ustalenia sposobu leczenia.

Domowe sposoby na łupież pstry to stosowanie produktów z ketokonazolem. W zwalczaniu łupieżu pstrego sprawdzą się również preparaty ziołowe z nagietkiem, tymiankiem, aloesem czy olejkami z drzewa herbacianego lub z oregano. Nie zmienia to faktu, że dany problem skórny należy skonsultować z lekarzem dermatologiem.

Acidolac caps, 10 kapsułek
Miniaturka artykułu - Acidolac caps, 10 kaps.
Acidolac caps, 10 kaps.
15.32 zł