Dermokosmetyki Iwostin

Marka Iwostin to bezpieczne, specjalistyczne dermokosmetyki apteczne i produkty pielęgnacyjne dedykowane konkretnym potrzebom skóry. Ich formuły powstają we współpracy z dermatologami, bazując na najnowszych osiągnięciach kosmetologii i medycyny estetycznej. Unikalne połączenia składników aktywnych mają wielowymiarowe działanie - redukują problemy skóry i utrzymują efekty kuracji na długi czas, co jest potwierdzone klinicznie.

Każda z serii zapewnia skuteczną i bezpieczną pielęgnację skóry z innym problemem dermatologicznym - najpopularniejsze serie marki Iwostin to: Iwostin Balance (seria Balance to dermokosmetyki do pielęgnacji cery wrażliwej, szarej i zmęczonej), Iwostin Purritin (kosmetyki z linii Iwostin Purritin dedykowane do pielęgnacji skóry mieszanej, przetłuszczającej się i skłonnej do zmian trądzikowych), Iwostin Capillin (linia dermokosmetyków dla cery naczynkowej i wrażliwej), Iwostin Hydro Sensitia (dermokosmetyki dla skóry suchej, wrażliwej i narażonej na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych) i Iwostin Solecrin (kosmetyki z filtrem SPF do ochrony przeciwsłonecznej stanowiące wysoką ochronę w sytuacji narażenia na promieniowanie UVA i UVB). Zobacz pełną ofertę kosmetyków Iwostin w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Filtr

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

Formuła

POKAŻ WSZYSTKIE

Do cery

POKAŻ WSZYSTKIE

Typ

POKAŻ WSZYSTKIE

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE

Wiek

POKAŻ WSZYSTKIE

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE

Kolor

POKAŻ WSZYSTKIE
Wysyłka 0zł Pocztex

-

166 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Kosmetyki Iwostin

Dermokosmetyki Iwostin stworzono w odpowiedzi na potrzeby i problemy każdego rodzaju skóry, we współpracy z polskimi dermatologami oraz wg najnowszych trendów kosmetologii i medycyny. Celem dermokosmetyków Iwostin jest wielowymiarowe działanie: precyzyjna redukcja problemu skóry i utrzymanie efektów kuracji pielęgnacyjnej na długo. Iwostin jako część firmy farmaceutycznej, dba o najwyższe standardy na każdym etapie rozwoju, dlatego działanie produktów kosmetycznych Iwostin jest potwierdzone klinicznie.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Zestaw Sesderma