Zdjęcie produktu - GAVISCON zawiesina o smaku mięty - 150 ml

GAVISCON zawiesina o smaku mięty - 150 ml

14.99 zł
(1)

GAVISCON zawiesina o smaku mięty - 150 ml

(1)
Cena: 14.99 zł
Wysyłka w 1 - 2 dni robocze.
Sprawdź czasy i koszty wysyłki Wysyłka w 1 - 2 dni robocze.
Przesyłki realizowane są wyłącznie na terytorium Polski.
Akceptowane formy płatności: przelew tradycyjny, płatność elektroniczna realizowana za pomocą operatora ING iMoje.
Punkty odbioru i automaty paczkowe
delivery img
Odbiór własny w aptece

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 50.00 zł

4.90 zł


delivery img
Pocztex odbiór w punkcie

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 49.00 zł

8.50 zł


Dostawa kurierem
delivery img
Dostawa kurierem Pocztex

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 199.00 zł

9.90 zł


delivery img
Dostawa kurierem InPost

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 249.00 zł

13.90 zł


Produkt leczniczy. Dostępna forma dostawy kurier oraz odbiór w punkcie.
Dostępność: Dostępny
Kod EAN: 5909990805754
Leczenie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego. Aby przeczytać pełny opis, kliknij tutaj!

Opis produktu

Wskazania:
Leczenie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego, takich jak odbijanie, zgaga i niestrawność, na przykład po posiłkach lub w czasie ciąży.

Właściwości:
Gaviscon to przełom w walce ze zgagą, ponieważ:

  • ma unikalny sposób działania – substancje czynne reagują z kwasem solnym zawartym w żołądku, tworząc warstwę żelu kwasu alginowego, która unosi się na powierzchni żołądka w mechaniczny sposób utrudniając zarzucanie treści żołądkowej do przełyku,
  • przynosi szybka ulgę uwalniając od palącego problemu zgagi już po 3 minutach. Lek ten można stosować podczas ciąży i karmienia piersią

Dawkowanie:
Dorośli, w tym osoby w wieku podeszłym i dzieci w wieku powyżej 12 lat: po wystąpieniu objawów 10-20 ml po posiłkach i przed snem.


Skład:
10 ml zawiera 500 mg alginianu sodu, 267 mg wodorowęglanu sodu oraz 160 mg węglanu wapnia. Substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan (E218) 40 mg/10 ml i propylu parahydroksybenzoesan (E216) 6 mg/10 ml.

 


Ważne informacje dotyczące leku  

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Wybrane leki, suplementy i kosmetyki:

Mensil - lek na potencję Entitis Dicoflor Baby Dulcobis Sylimarol Biotebal Fibrocontrol Bepanthen Lipiform Plus Magne B6 Forte Cetaphil Emolium Pampers Nutridrink

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Produkt dnia