(3)

ASPIRIN EFFECT 500mg - 10 saszetek

(3)
Cena: 13.48 zł
Wysyłka w 1 - 2 dni robocze.

Produkt niedostępny

Sprawdź czasy i koszty wysyłki Wysyłka w 1 - 2 dni robocze.
Przesyłki realizowane są wyłącznie na terytorium Polski.
Akceptowane formy płatności: przelew tradycyjny, płatność elektroniczna realizowana za pomocą operatora ING iMoje.
Punkty odbioru i automaty paczkowe
delivery img
Odbiór własny w aptece

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 50.00 zł

4.90 zł


delivery img
Pocztex odbiór w punkcie

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 99.00 zł

8.50 zł


Dostawa kurierem
delivery img
Dostawa kurierem Pocztex

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 199.00 zł

9.90 zł


delivery img
Dostawa kurierem InPost

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 249.00 zł

13.90 zł


delivery img
Dostawa kurierem Pharmalink

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 300.00 zł

16.90 zł


Produkt leczniczy. Dostępna forma dostawy kurier oraz odbiór w punkcie.
Producent: BAYER
Substancja czynna: kwas acetylosalicylowy
Kod EAN: 5909990841394
Przeziębienie, ból głowy, mięśni, pleców. Aby przeczytać pełny opis, kliknij tutaj!

Opis produktu

Wskazania:
Dolegliwości bólowe np. ból głowy, bóle zębów, bóle mięśni, stawów, pleców. Dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie. Gorączka.

Właściwości:

Aspirin® Effect ma korzystniejszy od zwykłych tabletek profil farmakokinetyczny.
W randomizowanym badaniu klinicznym wykazano, że zastosowanie Aspirin® Effect (500 mg) w formie suchego granulatu z dodatkiem substancji buforujących, pozwala na znacznie szybsze uzyskanie maksymalnego stężenia ASA we krwi w porównaniu ze zwykłą tabletką Aspirin® 500 mg. Dla Aspirin® Effect czas ten wyniósł około 20 minut, podczas gdy dla tabletek – 30 minut.
Dodatkowo wykazano, że zastosowanie Aspirin® Effect pozwalało na uzyskanie wyższego stężenia ASA w osoczu krwi w porównaniu ze zwykła tabletką (5 mg/l vs 2,7 mg/l).

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, skaza krwotoczna, choroba wrzodowa żołądka lub jelit, napady astmy po podaniu salicylanów lub substancji o podobnym działaniu (NLPZ) w wywiadzie, ciężka niewydolność serca, wątroby lub nerek, stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ostatni trymestr ciąży, dzieci do 12 lat w przebiegu infekcji wirusowej.

Sposób użycia:
Lek jest dostępny wyłącznie w aptekach w opakowaniach po 10 saszetek. Pojedyncza dawka dla dorosłych to 1-2 saszetki, maksymalnie do 8 saszetek na dobę. Dla młodzieży powyżej 12 lat: 1 saszetka jednorazowo, lecz nie więcej niż 3 saszetki na dobę.


Skład:

1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze.

 


Ważne informacje dotyczące leku  

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Wybrane leki, suplementy i kosmetyki:

Mensil - lek na potencję Entitis Dicoflor Baby Dulcobis Sylimarol Biotebal Fibrocontrol Bepanthen Lipiform Plus Magne B6 Forte Cetaphil Emolium Pampers Nutridrink
Acidolac caps 20+10 kapsułek
Miniaturka artykułu - ACIDOLAC caps, 20+10kaps.
ACIDOLAC caps, 20+10kaps.
24.90 zł