Probiotyki Vivomixx

Suplementy diety Vivomixx® zawierają Formułę De Simone (De Simone Formulation – DSF). Formuła ta, to osiem szczepów liofilizowanych żywych kultur bakterii, zawsze w tych samych sprawdzonych klinicznie proporcjach. Vivomixx® wspiera równowagę mikrobioty jelitowej. Probiotyki Vivomixx oferowane są w różnych wersjach, zarówno dla niemowląt, dzieci jak i dorosłych. W aptece Olmed znaleźć można produkty Vivomixx w wersjach: 450 miliardów bakterii w 1 saszetce, 225 miliardów bakterii w 1 saszetce, 112 miliardów bakterii w 1 kapsułce, 10 miliardów bakterii w 1 mikrokapsułce i 5 miliardów bakterii w jednej porcji.

Filtry

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

  z 1

13 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - Vivomixx®, 10 kapsułek
Vivomixx®, 10 kapsułek
48.49 zł
Miniaturka artykułu - Vivomixx®, 10 saszetek
Vivomixx®, 10 saszetek
92.90 zł
Miniaturka artykułu - Vivomixx® micro, 30 kapsułek
Vivomixx® micro, 30 kapsułek
48.49 zł

Produkt niedostępny

Miniaturka artykułu - Vivomixx® krople 5 ml (butelka)
Vivomixx® krople 5 ml (butelka)
27.90 zł

Produkt niedostępny

Miniaturka artykułu - ZESTAW Vivomixx® ,10 saszetek + Vivomixx® micro, 30 kapsułek - w zestawie taniej
ZESTAW Vivomixx® ,10 saszetek + Vivomixx® micro, 30 kapsułek - w zestawie taniej
139.90 zł

Produkt niedostępny

Wysyłka 0 zł
Miniaturka artykułu - Zestaw Vivomixx® micro, 3 x 30 kaps.
Zestaw Vivomixx® micro, 3 x 30 kaps.
137.90 zł

Produkt niedostępny

Wysyłka 0 zł
  z 1

Probiotyki Vivomixx dla dzieci i dorosłych - dostępne w różnych formach podania

Probiotyki Vivomixx dla dzieci i dorosłych występują w różnych formach - po to, by każdy członek rodziny mógł dostosować je do swoich potrzeb i preferencji (także tych smakowych). Wśród propozycji od matki Vivomixx odnajdziemy:

 • Vivomixx Saszetki 450 mld, zawierający 450 miliardów liofilizowanych, żywych kultur bakterii probiotycznych tworzących kolonie (zawartość jednej saszetki).
 • Vivomixx Saszetki 225 mld, zawierający 225 miliardów liofilizowanych, żywych kultur bakterii probiotycznych tworzących kolonie (zawartość jednej saszetki).
 • Vivomixx Saszetki 5 mld o smaku borówkowym, zawierający 5 miliardów liofilizowanych, żywych kultur bakterii probiotycznych tworzących kolonie (zawartość jednej saszetki);
 • Vivomixx Kapsułki 112, zawierający 112 miliardów liofilizowanych, żywych kultur bakterii probiotycznych tworzących kolonie (zawartość jednej kapsułki);
 • Vivomixx Mikrokapsułki 10, zawierający 10 miliardów liofilizowanych, żywych kultur bakterii probiotycznych tworzących kolonie (zawartość jednej kapsułki);
 • Vivomixx Krople 5, zawierający 5 miliardów liofilizowanych, żywych kultur bakterii probiotycznych tworzących kolonie (zawartość w 10 kroplach preparatu).

Jak przyjmować probiotyki Vivomixx?

 • Każdy z preparatów Vivomixx Saszetki może być stosowany u dorosłych i dzieci od 3 roku życia - dodaje się go do letnich napojów (wody, soków) lub do jogurtu. Zalecana, dzienna porcja to od 1 do 2 saszetek. Nie należy rozpuszczać go w napojach gorących, ponieważ produkt utraci swoje właściwości.
 • Suplement Vivomixx Kapsułki może być stosowany u dzieci, niemowląt i dorosłych. W przypadku pacjentów dorosłych kapsułkę połyka się w całości, a w przypadku dzieci i niemowląt jej zawartość może być rozpuszczona w letniej wodzie, napoju lub jogurcie.
 • Suplement Vivomixx Mikrokapsułki jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku od 3 roku życia. Można przyjmować go bezpośrednio lub - po otwarciu kapsułki - rozpuścić jej zawartość w letnim napoju, wodzie czy jogurcie.
 • Preparat Vivomixx Krople może być podawany niemowlętom i dzieciom w odpowiednich dawkach, zwłaszcza w okresie niedostatecznej kolonizacji przewodu pokarmowego odpowiednimi bakteriami. Produkt jest gotowy do bezpośredniego podania.

Dlaczego warto stosować probiotyki Vivomixx na co dzień?

Suplementy i probiotyki Vivomixx dostępne w internetowej aptece Olmed to źródło wzmocnienia odporności dla dzieci i dorosłych - zwłaszcza w okresach jesienno-zimowych, gdy sezon grypowy jest w pełni, a wirusy wywołujące infekcje dróg oddechowych powszechnie znajdują się w naszym otoczeniu. Ponadto Vivomixx wspiera florę bakteryjną przewodu pokarmowego, przez co przyczynia się do poprawy trawienia i zachowania równowagi bakteryjnej w jelitach. Preparaty Vivomixx nie zawierają glutenu ani laktozy - mogą być więc przyjmowane przez osoby uwrażliwione na te składniki pokarmowe.

Acidolac Junior o smaku białej czekolady