Biovax Trychologic - dermokosmetyki do włosów i skóry głowy dla kobiet i mężczyzn

Biovax TrychoLogic to linia stworzona w oparciu o prawidłowe podejście do pielęgnacji włosów, której podstawą jest zdrowa skóra głowy. Trychologiczna seria dermokosmetyków stworzona we współpracy z lekarzami dermatologii oraz trychologami. To bezpieczne produkty dla wymagającej skóry głowy, zapewniające widoczne efekty i przyjemność stosowania. Seria ta zapewnia wsparcie podczas wypadania włosów, łupieżu, przesuszania oraz przetłuszczania skóry głowy i siwienia. Biovax Trychologic obejmuje takie kosmetyki do włosów jak: szampony, maski i różne rodzaje serum do skóry głowy. Biovax Trychologic to produkty przebadane klinicznie pod kontrolą trychologiczną dostępne w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

Formuła

POKAŻ WSZYSTKIE

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE
Bebilon 2

Serum do skóry głowy - czym jest i jakie daje efekty

Czym jest serum do włosów?

Serum do skóry głowy to kosmetyk w skoncentrowanej formie działający na różne włosowe problemy. Sera do włosów występują jako naturalne kosmetyki do włosów lub preparaty specjalistyczne opracowane przez trychologów na dany rodzaj problemu. Linia dermokosmetyków Biovax Trychologic zapewnia szeroki wybór serum do skóry głowy dostosowany dla każdego według potrzeb, w oparciu o działanie konkretnych składników aktywnych.

Naturalne serum do włosów

Naturalne serum do skóry głowy zawiera skoncentrowane ekstrakty roślinne, ziołowe. Wysoka skuteczność naturalnych składników w skoncentrowanej formie zapewnia szerokie działanie. Serum najczęściej działa wielotorowo, czyli walczy z kilkoma problemami jednocześnie.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Doppelherz Witamina C + D