Biovax Trychologic - dermokosmetyki do włosów i skóry głowy dla kobiet i mężczyzn

Biovax TrychoLogic to linia stworzona w oparciu o prawidłowe podejście do pielęgnacji włosów, której podstawą jest zdrowa skóra głowy. Trychologiczna seria dermokosmetyków stworzona we współpracy z lekarzami dermatologii oraz trychologami. To bezpieczne produkty dla wymagającej skóry głowy, zapewniające widoczne efekty i przyjemność stosowania. Seria ta zapewnia wsparcie podczas wypadania włosów, łupieżu, przesuszania oraz przetłuszczania skóry głowy i siwienia. Biovax Trychologic obejmuje takie kosmetyki do włosów jak: szampony, maski i różne rodzaje serum do skóry głowy. Biovax Trychologic to produkty przebadane klinicznie pod kontrolą trychologiczną dostępne w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

Formuła

POKAŻ WSZYSTKIE

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

    z 1

14 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - BIOVAX Trychologic Przetłuszczanie - Szampon do włosów i skóry głowy, 200ml
BIOVAX Trychologic Przetłuszczanie - Szampon do włosów i skóry głowy, 200ml
23.99 zł

Produkt niedostępny

Miniaturka artykułu - BIOVAX Trychologic Siwienie Szampon do włosów i skóry głowy, 200ml
BIOVAX Trychologic Siwienie Szampon do włosów i skóry głowy, 200ml
22.99 zł

Produkt niedostępny

    z 1

Serum do skóry głowy - czym jest i jakie daje efekty

Czym jest serum do włosów?

Serum do skóry głowy to kosmetyk w skoncentrowanej formie działający na różne włosowe problemy. Sera do włosów występują jako naturalne kosmetyki do włosów lub preparaty specjalistyczne opracowane przez trychologów na dany rodzaj problemu. Linia dermokosmetyków Biovax Trychologic zapewnia szeroki wybór serum do skóry głowy dostosowany dla każdego według potrzeb, w oparciu o działanie konkretnych składników aktywnych.

Naturalne serum do włosów

Naturalne serum do skóry głowy zawiera skoncentrowane ekstrakty roślinne, ziołowe. Wysoka skuteczność naturalnych składników w skoncentrowanej formie zapewnia szerokie działanie. Serum najczęściej działa wielotorowo, czyli walczy z kilkoma problemami jednocześnie.