Purella Superfoods - suplementy diety, ziarna i przekąski

Purella Superfoods od FoodWell to duży wybór zdrowych produktów. Ułatwiają one utrzymanie prawidłowej diety, ale jednocześnie zaspokajają potrzeby "podjadania". Zamiast niezdrowych, słonych produktów można zastąpić je bakaliami, ziarnami (np. suszone Jagody Goji, nasiona Chia). Purella oferuje również suplementy diety w formie kapsułek. Maca - wspiera siły witalne, sprawność fizyczną oraz psychiczną organizmu. Kurkuma - pomaga w procesie trawienia. Produkty Purella podlegają certyfikacji - certyfikat BIO/Organic oraz NON-GMO.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE
Nutridrink

-

32 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Zdrowa żywność - superfoods a odchudzanie

Superfoods - to tzw. "super żywność". To grupa produktów spożywczych, które mają wysoką zawartość składników odżywczych o pozytywnym działaniu na organizm człowieka.

Jak to może pomóc w odchudzaniu?

Podczas odchudzania bardzo często można wpaść w pułapkę, zwłaszcza jeśli narzucona jest ściśle określona kaloryczność. Monotonna dieta, brak ulubionych przekąsek powoduje, że pojawia się ochota na słodycze, podjadanie, ilość kalorii znacznie wzrasta.

Podstawą zdrowego i efektywnego odchudzania jest zbilansowana dieta, aktywność fizyczna. Jeśli w ciągu 4-5 zalecanych posiłków dziennie istnieje potrzeba "podjadania", warto sięgnąć po zdrowe zamienniki, np. Superfoods. Mogą to być liofilizowane i suszone owoce, orzechy czy nasiona. Zdecydowanie lepiej jest pozwolić sobie na przekąski w tej zdrowszej formie, niż powrócić do niezdrowych - i mieć efekt jojo.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*