CLINIC WAY - dermokosmetyki przeciwzmarszczkowe

Dr Irena Eris CLINIC WAY to linia dermokosmetyków o działaniu odmładzającym i opóźniającym procesy starzenia się skóry. Przeznaczona do pielęgnacji najbardziej wrażliwej i reaktywnej skóry. Seria dermokosmetyków CLINIC WAY stworzona została z wykorzystaniem światowych osiągnięć naukowych przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w kreowaniu produktów anti-aging.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Do cery

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

Filtr

POKAŻ WSZYSTKIE

Typ

POKAŻ WSZYSTKIE

Wiek

POKAŻ WSZYSTKIE

Formuła

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

    z 1

25 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - CLINIC WAY Krem 30+ przeciwzmarszczkowy na dzień, 50ml
CLINIC WAY Krem 30+ przeciwzmarszczkowy na dzień, 50ml
56.53 zł

Produkt niedostępny

    z 1

Kosmetyki Clinic Way to pięć stopni pielęgnacji, dostosowanych do potrzeb skóry zależnie od jej wieku biologicznego, zapewnia kompleksowe działanie i zauważalne efekty. Opatentowany składnik, rewolucyjny AKTYWATOR ODNOWY SKÓRY FGF1 LMSTM z technologią LIPO-SPHERE, zapewnia wyjątkową skuteczność przeciwzmarszczkową. Formuła FGF1 LMS™ to białko, które powstało w wyniku zaawansowanych technik inżynierii biomedycznej. Zastosowanie go w kremach i innych produktach serii Clinic Way gwarantuje spektakularne efekty odmładzające.

Bezpieczeństwo i skuteczność produktów zostało potwierdzone w badaniach (in vitro, ex vivo oraz in vivo) w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris oraz niezależnych ośrodkach badawczych. W skład

Scholl - maska do stóp z miodem manuka