Zdjęcie produktu - PARACETAMOL 500 mg - 10 czopków HASCO

PARACETAMOL 500 mg - 10 czopków HASCO

4.90 zł
(0)

PARACETAMOL 500 mg - 10 czopków HASCO

(0)
Cena: 4.90 zł
Wysyłka w 1-2 dni robocze.
Sprawdź czasy i koszty wysyłki Wysyłka w 1-2 dni robocze.
Przesyłki realizowane są wyłącznie na terytorium Polski.
Akceptowane formy płatności: przelew tradycyjny, płatność elektroniczna realizowana za pomocą operatora ING iMoje.
Punkty odbioru i automaty paczkowe
delivery img
Odbiór własny w aptece

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 50.00 zł

4.90 zł


delivery img
Pocztex odbiór w punkcie

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 149.00 zł

8.50 zł


Dostawa kurierem
delivery img
Dostawa kurierem Pocztex

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 199.00 zł

9.90 zł


delivery img
Dostawa kurierem DHL

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 249.00 zł

13.90 zł


delivery img
Dostawa kurierem UPS Poltraf

Sam transport zajmie: 2 dni

Darmowa wysyłka od 279.00 zł

16.90 zł


Produkt leczniczy. Dostępna forma dostawy kurier oraz odbiór w punkcie.
Dostępność: Dostępny
Producent: HASCO-LEK
Substancja czynna: paracetamol
Kod EAN: 5909990834518
Czopki doodbytnicze dla dorosłych. Aby przeczytać pełny opis, kliknij tutaj!

Opis produktu

Wskazania: 
Bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, mięśniowe, stawowe i kostne, bolesne miesiączkowanie, po zabiegu chirurgicznym lub stomatologicznym), gorączka (np. w przeziębieniach i stanach grypowych, po szczepieniach).

Właściwości:
Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz.

Sposób użycia:
Lek przeznaczony do podawania doodbytniczego.
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1-2 czopki co 4-6 godzin.
Nie przekraczać maksymalnej dawki dziennej wynoszącej 4g na dobę, uwględniając wszystkie preparaty zawierające paracetamol. Jeśli objawy 
nasilą się lub nie ustąpią po 7 dniach należy skontaktować się z lekarzem.


Ważne informacje dotyczące leku

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Wybrane leki, suplementy i kosmetyki:

Mensil - lek na potencję Entitis Dicoflor Baby Dulcobis Sylimarol Biotebal Fibrocontrol Bepanthen Lipiform Plus

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Produkt dnia