NUK - smoczki, butelki i akcesoria

NUK  jest renomowaną niemiecką marką akcesoriów dla niemowląt oraz dzieci. Od 60 lat NUK tworzy doskonałej jakości produkty dla niemowląt oraz dzieci, które wspierają zdrowy rozwój, a także ułatwiają rodzicom codzienne obowiązki. Doskonaląc swoje produkty stale współpracuje z ekspertami z wielu dziecin: położnymi, dietetykami a szczególnie rodzicami. Produkty NUK są sprzedawane i cieszą się popularnością oraz zaufaniem matek w ponad 120 krajach na świecie. NUK posiada w swojej ofercie szeroki wybór smoczków, butelek, kubków, akcesoriów do karmienia, artykułów do przygotowywania jedzenia, do higieny i pielęgnacji, a także środki czystości. Wszystkie produkty NUK zaprojektowane w sposób modułowy i są idealnie dostosowane do różnych etapów rozwoju dziecka - od urodzenia aż do etapu przedszkolnego.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Materiał

POKAŻ WSZYSTKIE

Kolor

POKAŻ WSZYSTKIE

Płeć

POKAŻ WSZYSTKIE

Wiek

POKAŻ WSZYSTKIE

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Typ

POKAŻ WSZYSTKIE

Rozmiar

POKAŻ WSZYSTKIE
Bebilon

-

447 produkty

Sortowanie


-

Resetuj

Smoczki NUK

Wszystkie smoczki do butelek i smoczki uspokajające NUK posiadają anatomiczny kształt, który wspiera prawidłowy rozwój szczęki oraz podniebienia i jest polecany przez ortodontów. Specjalny kształt smoczka przypomina kształt piersi matki podczas karmienia piersią.

Produkty NUK podlegają ścisłym wymogom i kontrolom jakościowym, aby zapewnić bezpieczeństwo od samego początku. Począwszy od tego skąd pochodzą surowce, aż po opakowanie. Wszystkie butelki z tworzywa, smoczki uspokajające i smoczki do butelek produkowane są w fabryce w Zeven, w północnych Niemczech. Maszyny i kamery nadzorują każdy etap procesu produkcji. Produkty NUK uzyskały uznanie oraz wiele nagród i wyróżnień w Polsce i na świecie.

W ofercie apteki Olmed znajdziesz butelki, smoczki, kubki niekapki oraz laktatory marki NUK.