Nivelium - kosmetyki, dermokosmetyki i wyroby medyczne dla dzieci i dorosłych

Nivelium - marka produktów kosmetycznych, dermokosmetyków i wyrobów medycznych dla dzieci i dorosłych, dotkniętych różnymi problemami skórnymi: atopowym zapaleniem skóry, łuszczycą, alergią i egzemą oraz świądem i nadmierną suchością. Marka Nivelium obejmuje trzy gamy produktów:
Nivelium - specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry atopowej i łuszczącej się. Nivelium Pro - dermokosmetyki z inaktywowanym probiotykiem Lactobacillus sp. i prebiotykiem do codziennej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej, atopowej, swędzącej oraz skłonnej do alergii i egzemy. Nivelium Med - wyroby medyczne łagodzące przebieg łuszczycy, egzemy i AZS.
Nivelium to skuteczne rozwiązanie problemów skórnych u dzieci i dorosłych. Poznaj produkty marki Nivelium w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

  z 1

10 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - NIVELIUM Balsam -180 ml
NIVELIUM Balsam -180 ml
16.01 zł
Miniaturka artykułu - NIVELIUM Szampon -150 ml
NIVELIUM Szampon -150 ml
17.52 zł
  z 1

NIVELIUM - rozwiązanie na problemy skórne

Nivelium - w tej gamie dostępne są balsam emoliencyjny, szampon w kremie i serum punktowe

 • Balsam emoliencyjny to kosmetyk w postaci lekkiej emulsji. Intensywnie i długotrwale nawilża skórę, przeciwdziałając jej odwodnieniu i ponownemu pojawieniu się suchości i szorstkości. Wyraźnie ją zmiękcza, łagodząc uczucie swędzenia oraz redukuje jej napięcie.
 • Szampon w kremie skutecznie oczyszcza skórę i włosy z różnego rodzaju zanieczyszczeń oraz martwych komórek naskórka. Dodatkowo poprzez zapewnienie optymalnego nawilżenia skóry, zmniejsza uczucie swędzenia i napięcia oraz chroni przez ponownym pojawieniem się suchości.
 • Serum punktowe skutecznie zmniejsza szorstkość i łuszczenie się naskórka, a także wyraźnie redukuje uczucie swędzenia i pieczenia. Dodatkowo intensywnie nawilża i zabezpiecza przed odwodnieniem.

Nivelium Pro - dermokosmetyki z inaktywowanym probiotykiem Lactobacillus sp. i prebiotykiem

 • Nivelium Pro balsam to specjalistyczny dermokosmetyk z synbiotykiem przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej, atopowej, swędzącej oraz skłonnej do alergii i egzemy. Opracowany z myślą o niemowlętach, dzieciach, jak i osobach dorosłych.
 • Nivelium Pro krem specjalny niweluje łuszczenie i szorstkość skóry w miejscach szczególnie tego wymagających. Odżywia i wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, wyraźnie poprawiając jej kondycję i wygląd.
 • Nivelium Pro krem na odparzenia to specjalistyczny dermokosmetyk przeznaczony do pielęgnacji skóry narażonej lub dotkniętej odparzeniami. Ze względu na zawartość synbiotyku oraz kompleksu składników łagodzących w swoim składzie, przyśpiesza regenerację naskórka i zapewnia złagodzenie podrażnień.
 • Nivelium Pro Szampon to specjalistyczny dermokosmetyk z synbiotykiem przeznaczony do codziennego mycia włosów i skóry głowy. Opracowany w taki sposób, aby zapewniał optymalne nawilżenie i regenerację, szczególnie dzięki przywróceniu równowagi mikrobiomu.

Nivelium Med - wyrób medyczny łagodzący przebieg egzemy, łuszczycy czy AZS

 • Nivelium Med Krem dermatologiczny jest wyrobem medycznym przeznaczonym do łagodzenia przebiegu chorób skóry: AZS, łuszczyca, egzema. Natłuszcza i tworzy na skórze barierę ochronną, która przeciwdziała przeznaskórkowej utracie wody. Dzięki temu skutecznie łagodzi dolegliwości podrażnionej skóry takie jak suchość, świąd, zaczerwienienie czy pękanie naskórka.

Acidolac caps, 10 kapsułek
Miniaturka artykułu - Acidolac caps, 10 kaps.
Acidolac caps, 10 kaps.
15.32 zł