Lorem Vit - naturalne, ziołowe suplementy diety wspierające zdrowie organizmu

Lorem Vit to polska marka ziołowych suplementów diety, zaliczanych do produktów SUPERFOODS. Preparaty "super żywność" wyróżniają się wysoką zawartością składników odżywczych o różnych właściwościach oraz korzystnym wpływem na organizm człowieka. Naturalne mieszanki ziołowe to cenne źródło witamin, minerałów i antyoksydantów, wzbogacających codzienną dietę w zgodzie z naturą. Marka Lorem Vit zawiera w swoim asortymencie produkty skierowane na każde potrzeby organizmu i wspierające w różnych dolegliwościach. Sprawdź pełen asortyment naturalnych mieszanek ziołowych w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

    z 1

8 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
    z 1

SUPERFOODS - czym jest "super żywność"?

Superfoods to produkty zawierające witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty i inne substancje odżywcze, mające pozytywny wpływ na zdrowie i funkcjonowanie organizmu. Super żywność to produkty pochodzenia roślinnego, naturalne, pełnowartościowe i nieprzetworzone, będące źródłem bogatych składników odżywczych.

Rodzaje SUPERFOODS

- jagody - truskawki, borówki amerykańskie, jagody acai, camu camu, jagody goji
- nasiona - dynia, siemię lniane, chia, babka płesznik, babka jajowata, komosa ryżowa – quinoa, kakao
- korzenie - kurkuma, maca
- algi - chlorella, spirulina
- liście - jarmuż, szpinak, kapusta

Podczas zakupu produktów superfoods należy zwracać uwagę na certyfikację, by mieć pewność, że sięgamy po sprawdzoną, czystą i najwyższej jakości super żywność.

Ibuprofen TZF 200 mg, 10 tabletek powlekanych