IBUFEN - leki przeciwbólowe dla dzieci

Ibufen to ekspert od dziecięcej gorączki. To jedyna na rynku wyłącznie pediatryczna marka z ibuprofenem, która oferuje pełną gamę leków w różnych formach, odpowiadających na potrzeby małych pacjentów. Ibuprofen zawarty w lekach Ibufen zapewnia działanie przeciwgorączkowe, przeciwzapalne i przeciwbólowe. Oferta leków Ibufen obejmuje: zawiesiny doustne bez cukru i sztucznych barwników, w dwóch ulubionych dziecięcych smakach: malinowym i truskawkowym, miękkie żelowe kapsułki bez sztucznych barwników. małe czopki w 3 różnych dawkach substancji leczniczej, w tym jedyne na rynku czopki o dawce ibuprofen 200 mg. Zobacz wszystkie produkty marki IBUFEN dostępne bez recepty w aptece internetowej Olmed.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE
Bebilon

-

    z 1

12 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - IBUFEN  zawiesina o smaku malinowym 100mg / 5ml, 100 ml
IBUFEN zawiesina o smaku malinowym 100mg / 5ml, 100 ml
13.50 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - Ibufen mini Junior - 15 kapsułek
Ibufen mini Junior - 15 kapsułek
8.49 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym, 40ml
Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym, 40ml
10.40 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - Ibufen zawiesina 100mg/5ml smak truskawkowy, 100 ml
Ibufen zawiesina 100mg/5ml smak truskawkowy, 100 ml
12.98 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - Ibufen czopki doodbytnicze 0,2 g -5 sztuk
Ibufen czopki doodbytnicze 0,2 g -5 sztuk
11.90 zł

Produkt niedostępny

Lek
Miniaturka artykułu - Ibufen Aroma na katar, 5 plastrów ADR
Ibufen Aroma na katar, 5 plastrów ADR
15.99 zł

Produkt niedostępny

    z 1

Krótka Data: Omegamed odporność 3+