Discreet - wkładki higieniczne zapewniające ochronę, komfort i świeżość stref intymnych

Wkładki higieniczne Discreet to oddychające, cienkie i elastyczne produkty higieniczne zapewniające ochronę i świeżość stref intymnych. Dostępne w kilku odświeżających wersjach zapachowych: Waterlily, Spring Breeze, Summer Fresh oraz Irresistible a także w wersji wkładek bezzapachowych, zapewniających delikatnej skórze odpowiednią ochronę. Wkładki Discreet zapewniają komfort i swobodę ruchów w każdej sytuacji, dopasowując się do każdego typu bielizny.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Bebilon 2

-

    z 1

8 produkty

Sortowanie


-

Resetuj
Miniaturka artykułu - Discreet Normal Wkładki higieniczne, 20 sztuk
Discreet Normal Wkładki higieniczne, 20 sztuk
3.19 zł

Produkt niedostępny

Miniaturka artykułu - Discreet Wkładki Normal Plus, 50szt.
Discreet Wkładki Normal Plus, 50szt.
11.05 zł

Produkt niedostępny

Miniaturka artykułu - Discreet Wkładki higieniczne Normal, 100szt.
Discreet Wkładki higieniczne Normal, 100szt.
15.02 zł

Produkt niedostępny

    z 1

Wkładki higieniczne Discreet - cechy:

Discreet Multiform - oddychające wkładki higieniczne dopasowujące się do każdego rodzaju bielizny, zapewniają miejscom intymnym do 12 godzin świeżości i komfortu. Dzięki czterem elastycznym strefom dopasowują się do każdego typu bielizny, dając swobodę i komfort przez cały czas.
Discreet Normal - bezzapachowe, oddychające wkładki higieniczne, cienkie i elastyczne o grubości mniejszej niż 1 mm, zapewniają komfort i swobodę ruchów w każdej sytuacji. Dodatkowa świeżość dzięki bezzapachowym wkładkom higienicznym - zapewniają delikatnej skórze okolic intymnych odpowiednią ochronę.
Sprawdź ofertę wkładek higienicznych Discreet w aptece internetowej Olmed.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Doppelherz Witamina C + D