Bioliq - intensywne serum pod oczy

Bioliq to innowacyjna marka dermokosmetyków stworzona, aby zaspokajać indywidualne potrzeby skóry kobiet w każdym wieku. Kosmetyki Bioliq w aptece internetowej Olmed to między innymi: seria Bioliq 25+, Bioliq 35+, Bioliq 45+, Bioliq 55+, Bioliq 65+ i specjalistycznie linie takie jak: Pro, Clean, Dermo, Specialist czy ochrona przeciwsłoneczna Bioliq SPF. Najpopularniejsze kosmetyki Bioliq to między innymi: intensywne serum rewitalizujące, serum punktowe, aktywna kuracja stymulująca, krem wzmacniająco-ochronny do cery naczynkowej.

Dermokosmetyki Bioliq - pielęgnacja skóry w każdym wieku

Kosmetyki marki Bioliq pomagają w codziennej pielęgnacji skóry twarzy ale mają także bardziej zaawansowane funkcje ochronne i naprawcze. Produkty Bioliq w zależności od składu wykazują nastepujące działanie: nawilża, uelastycznia skórę, zmarszczka może być mniej widoczna, redukuje lub maskuje przebarwienia.

Dermokosmetyki Bioliq są wskazane do każdej skóry, także wrażliwej.

Bioliq uelastycznia skórę, redukuje przebarwienia

Kremy nie zawierają składników drażniących oraz innych sztucznych dodatków zapachowych. Podstawą kremów jest wyciąg z Onopordum acanthium o silnych właściwościach regenerujących. Oprócz Onopordum acanthium, każdy krem Bioliq zawiera odpowiedni naturalny wyciąg roślinny, wzmacniający i uzupełniający działanie preparatu. Pozwala to w pełni skoncentrować się na indywidualnych potrzebach skóry, niezależnie od wieku.

Filtry

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Substancja czynna

POKAŻ WSZYSTKIE

Formuła

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

Filtr

POKAŻ WSZYSTKIE

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Do cery

POKAŻ WSZYSTKIE

Wiek

POKAŻ WSZYSTKIE

Typ

POKAŻ WSZYSTKIE
Doppelherz

-

67 produkty

Sortowanie


-

Resetuj