(4)

BISACODYL - 5 mg x 30 tabletek

(4)
Cena: 9.99 zł
Wysyłka w 1-2 dni robocze.
Produkt niedostępny
Sprawdź czasy i koszty wysyłki Wysyłka w 1-2 dni robocze.
Przesyłki realizowane są wyłącznie na terytorium Polski.
Akceptowane formy płatności: przelew tradycyjny, płatność elektroniczna realizowana za pomocą operatora Przelewy24.pl.
delivery img
DOSTAWA KURIEREM DHL

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 199.00 zł

12.99 zł


delivery img
ODBIÓR WŁASNY W APTECE

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 50.00 zł

4.99 zł


delivery img
DOSTAWA KURIEREM POCZTEX

Sam transport zajmie: 1 dzień

Darmowa wysyłka od 69.99 zł

9.90 zł


delivery img
POLTRAF

Sam transport zajmie: 3 dni

Darmowa wysyłka od 300.00 zł

21.99 zł


Produkt leczniczy. Dostępna forma dostawy kurier.
Producent: BAUSCH HEALTH
Kod EAN: 5909990166619

Opis produktu

Wskazania:
Zaparcia różnego pochodzenia (nawykowe i przewlekłe zaparcia u obłożnie chorych, nawykowe zaparcia w podeszłym wieku, zaparcia po zmianie diety, zaparcia w okresie pooperacyjnym i inne). Opróżnienia jelita przed badaniami diagnostycznymi i zabiegami chirurgicznymi (np. rektoskopią, cholecystografią, urografią, rentgenodiagnostyką jamy brzusznej, zdjęciami radiologicznymi odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa).

Właściwości:
Bisakodyl jest środkiem przeczyszczającym i wiatropędnym działającym bezpośrednio na jelito grube. W wyniku działania na nerwy w ścianie jelita nasila skurcze jelit i pobudza ruchy perystaltyczne. Lek zwiększa również ilość niewchłoniętej wody i elektrolitów w jelicie grubym, co wzmacnia jego działanie przeczyszczające.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Zespół ostrego brzucha (między innymi niedrożność jelit, zapalenie wyrostka robaczkowego), choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, krwawienie z przewodu pokarmowego, ciężkie odwodnienie.


Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 10 lat: Doustnie, 5 mg do 10 mg (1 do 2 tabletek) 1 raz na dobę (zwykle na noc).
Dzieci w wieku od 4 do 10 lat: Doustnie, 5 mg (1 tabletkę) 1 raz na dobę (zwykle na noc).
Dzieci w wieku poniżej 4 lat: Nie zaleca się stosowania produktu w tej grupie wiekowej.
Nie ma konieczności modyfikacji dawkowania u osób w wieku podeszłym oraz u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek lub wątroby. Tabletki należy zażywać w całości (nie rozgryzać ani nie rozkruszać), obficie popijać wodą

Skład:
Substancja czynna: bisakodyl. Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, laktoza jednowodna, talk, magnezu stearynian, żelatyna kwasu metakrylowego i etylu akrylanu kopolimer (1:1), sodu wodorotlenek, trietylu cytrynian, Polisorbat 20, talk, tytanu dwutlenek (E171), czerwień koszenilowa (E124) lak, symetykon.

 


Ważne informacje dotyczące leku

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wybrane leki, suplementy i kosmetyki:

Bepanthen Baby Vivomixx Mensil - lek na potencję Canesten Iberogast Entitis Dicoflor Baby Dulcobis Nurofen Sylimarol Biotebal Pyralgina Gripex Duo

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

ELGYDIUM Pasta do zębów