Powrót do tabletki, proszki

Akcje promocyjne

Informacje o produkcie

Paracetamol BIOFARM 500mg- 50 tabl.

  • Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia i o różnym natężeniu. Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Paracetamol BIOFARM 500mg- 50 tabl.
Kod produktu: 5909990927982
status_icon
Produkt dostępny w dużej ilości
9.20 / 1opakowanie
In stock
Parametry techniczne:
Postać:
tabl.
Dawka:
0,5 g
Opakowanie:
50 tabl.
Rodzaj:
Lek OTC

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego:
polska
Limit zakupu:
10

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta.

Informujemy, iż ceny produktów oraz ich dostępność prezentowana na stronie apteki internetowej różnią się od cen produktów oraz ich dostępności w aptekach stacjonarnych.

PEŁEN OPIS

Wskazania:

Paracetamol Biofarm stosuje się w bólach różnego pochodzenia i o różnym natężeniu. Szczególnie zalecany jest w bólach głowy, migrenach, w bólach reumatycznych, stawowych, mięśniowych i kostnych, w bólach kręgosłupa, nerwobólach, bólach menstruacyjnych, w bólach zębów. Gorączka w przebiegu przeziębienia i (lub) grypy.

Właściwości:

Lek Paracetamol Biofarm zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Paracetamol nie powoduje podrażnienia żołądka.
Lek nie działa przeciwzapalnie.

Zalecane dzienne spożycie:

Dorośli i młodzież od 12 lat
Dawka jednorazowa:
1 (jedna) do 2 (dwóch) tabletek (500 mg do 1000 mg paracetamolu).
W utrzymującym się bólu:
500 mg do 1000 mg (1 do 2 tabletek) 2 do 4 razy na dobę, nie częściej niż co 4 godziny.
W bólach nowotworowych:
10 mg/kg mc./dawkę co 4 godziny, zwykle w połączeniu z lekami przeciwbólowymi o innym mechanizmie działania.


Maksymalna dopuszczalna dawka dobowa to 8 (osiem) tabletek (4000 mg paracetamolu).
Nie stosować dłużej niż przez 3 dni bez porozumienia z lekarzem.

Składniki:

Substancją czynną leku jest paracetamol.
Jedna tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.
Pozostałe składniki to: skrobia żelowana, krospowidon, powidon, kwas stearynowy, magnezu stearynian

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na paracetamol lub inny składnik preparatu. Choroba alkoholowa. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Używamy informacji zapisywanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii, a także uzyskujemy dostęp do tych informacji w celach zapewnienia prawidłowego działania strony www, utrzymania sesji po zalogowaniu oraz statystycznych . Korzystanie ze strony bez zmiany standardowych ustawień przeglądarki internetowej oznacza, zgodę na zapisanie plików cookies w pamięci urządzenia końcowego oraz uzyskanie dostępu do informacji zapisanych w tych plikach.
Więcej szczegółów, w tym na temat zmiany ustawień przeglądarki internetowej w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies.
Zamknij
pixel