Powrót do przeziębienie, gorączka

Akcje promocyjne

Informacje o produkcie

Aspirin Pro 500mg - 20 tabletek

  • Lek do objawowego leczenia w gorączce.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Aspirin Pro 500mg - 20 tabletek
Producent: BAYER SP. Z O.O.
Kod produktu: 5908229300213
status_icon
Produkt dostępny w dużej ilości
11.75 / 1szt.
In stock
Parametry techniczne:
Postać:
tabl.powl.
Dawka:
0,5 g
Opakowanie:
20 tabl.
Rodzaj:
Lek OTC

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

,
nieokreślony
Limit zakupu:
10
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego:
polska

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta.

PEŁEN OPIS

Wskazania:
ASPIRIN® PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywnych cząsteczek przynosi jeszcze szybszą ulgę w bólach głowy, zębów i mięśni, a także łagodzi dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz łagodzi stan zapalny.

Właściwości:
Nowa ASPIRIN® PRO oparta jest na unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii MicroActive®. Dzięki tej rewolucyjnej technologii, ASPIRIN® PRO 6 razy szybciej uwalnia substancję aktywną  i zwalcza ból szybciej niż kiedykolwiek!

Sposób użycia:
Dorośli - jednorazowo od 1 do 2 tabletek. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki dobowej, która wynosi 8 tabletek (4g kwasu acetylosalicylowego).
Młodzież powyżej 12 lat - jednorazowo 1 tabletkę, maksymalnie 3 tabletki na dobę. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin.
Tabletki należy przyjmować doustnie, najlepiej po posiłkach z dużą ilością płynu. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.

Dla optymalnej ochrony każda z nowych tabletek ASPIRIN® PRO jest osobno zapakowana i z łatwością daje się oddzielić od pozostałych. Dzięki temu zawsze można mieć jedną z nich przy sobie.

Wygodne rozmiary czteroczęściowego blistra ułatwiają wyjęcie go z opakowania. Specjalnie skonstruowaną folię można łatwo naderwać z każdej strony, aby wyjąć tabletkę.

Skład:
1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Używamy informacji zapisywanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii, a także uzyskujemy dostęp do tych informacji w celach zapewnienia prawidłowego działania strony www, utrzymania sesji po zalogowaniu oraz statystycznych . Korzystanie ze strony bez zmiany standardowych ustawień przeglądarki internetowej oznacza, zgodę na zapisanie plików cookies w pamięci urządzenia końcowego oraz uzyskanie dostępu do informacji zapisanych w tych plikach.
Więcej szczegółów, w tym na temat zmiany ustawień przeglądarki internetowej w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies.
Zamknij