Powrót do tabletki, proszki

Akcje promocyjne

Informacje o produkcie

OMNIPAP PARACETAMOL Actavis 500 mg - 24 tabletki

  • Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

OMNIPAP PARACETAMOL Actavis 500 mg - 24 tabletki
Kod produktu: EAN-5909990893027
Ocena: 5/55.00 / 5 (2 opinie)
status_icon
Produkt dostępny w umiarkowanej ilości
4.95 / 1szt.
In stock
Parametry techniczne:
Postać:
tabletki powlekane
,
tabl.powl.
Dawka:
0,5 g
Opakowanie:
24 tabletki
,
24 tabl.
Limit zakupu:
10
Rodzaj:
Lek OTC

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego:
Islandia

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta.

PEŁEN OPIS

Wskazania:
Bóle różnego pochodzenia m.in. w bólach: głowy (także migrenowych), miesiączkowych, stawowych, mięśniowych, występujących po urazach, po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych. Lek podaje się również w stanach grypopodobnych przebiegających z podwyższoną temperaturą.

Właściwości:
Przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Dawkowanie:
Dorośli i młodzież o masie ciała większej niż 50 kg: zwykle stosowana dawka to od 1 do 2 tabletek co 4 do 6 godzin w razie potrzeby, do maksymalnie 6 tabletek na dobę.
Dzieci i młodzież o masie ciała 43 kg do 50 kg: zwykle stosowana dawka to 1 tabletka co 4 godziny w razie potrzeby, do maksymalnie 5 tabletek na dobę.
Dzieci o masie ciała 34 kg do 43 kg: zwykle stosowana dawka to 1 tabletka co 6 godzin w razie potrzeby, do maksymalnie 4 tabletek na dobę.
Dzieci o masie ciała 26 kg do 34 kg: zwykle stosowana dawka to 1/2 tabletki co 4 godziny lub 1 tabletka co 6 godzin w razie potrzeby, do maksymalnie 3 tabletek na dobę.

Lek Omnipap 500 mg nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci o masie ciała mniejszej niż 26 kg.

W przypadku wysokiej gorączki lub objawów zakażenia utrzymujących się dłużej niż po 3 dniach leczenia lub jeżeli ból utrzymuje się w dalszym ciągu po 5 dniach leczenia, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem.

Skład:
Substancją czynną leku jest paracetamol. Każda tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu.
Ponadto lek zawiera: Rdzeń tabletki: skrobia żelowana kukurydziana, hydroksypropyloceluloza, talk i magnezu stearynian; Otoczka tabletki: alkohol poliwinylowy, makrogol 3350 i talk.

Opinie użytkowników
Ilość opinii: 2 Średnia ocena: 5.00
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Super produkt w super cenie:-)
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Paracetamol każdy zna polecam z uwagi na cenę.
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Używamy informacji zapisywanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii, a także uzyskujemy dostęp do tych informacji w celach zapewnienia prawidłowego działania strony www, utrzymania sesji po zalogowaniu oraz statystycznych . Korzystanie ze strony bez zmiany standardowych ustawień przeglądarki internetowej oznacza, zgodę na zapisanie plików cookies w pamięci urządzenia końcowego oraz uzyskanie dostępu do informacji zapisanych w tych plikach.
Więcej szczegółów, w tym na temat zmiany ustawień przeglądarki internetowej w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies.
Zamknij