Powrót do tabletki, proszki

Akcje promocyjne

Informacje o produkcie

ASPIRIN ULTRA FAST 500mg - 12 tabletek musujących

  • Lek przeciw migrenowym bólom głowy

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

ASPIRIN ULTRA FAST 500mg - 12 tabletek musujących
Producent: BAYER SP. Z O.O.
Kod produktu: EAN-5909990731237
Ocena: 4/54.00 / 5 (1 opinia)
status_icon
Produkt dostępny w dużej ilości
9.75 / 1szt.
In stock
Parametry techniczne:
Postać:
tabl.mus.
Dawka:
0,5 g
Opakowanie:
12 tabl.
Rodzaj:
Lek OTC

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Limit zakupu:
10
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego:
polska

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta.

PEŁEN OPIS

Wskazania:
Bóle o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego pochodzenia (np. migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni, ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.

Właściwości:

Lek dzięki zawartości kwasu acetylosalicylowego działa przeciwzapalnie, przeciwgorączkowo i przeciwbólowo.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu, skaza krwotoczna, czynna choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, jednoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, ostatni trymestr ciąży, dzieci w wieku do 12 lat w przebiegu infekcji wirusowych.

Sposób użycia:

Dorośli- jednorazowo 1-2 tabletki musujące. Młodzież w wieku powyżej 12 lat - jednorazowo 1 tabletkę musującą. Tabletki musujące rozpuścić w szklance wody i wypić musujący płyn. Przyjmować po posiłkach.

Skład:

1 tabletka musująca zawiera jako substancję czynną 500mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze.

Opinie użytkowników
Ilość opinii: 1 Średnia ocena: 4.00
Ocena: Ocena: 4
Autor:
ok
Opinia naszego klienta w Opineo.pl
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Używamy informacji zapisywanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii, a także uzyskujemy dostęp do tych informacji w celach zapewnienia prawidłowego działania strony www, utrzymania sesji po zalogowaniu oraz statystycznych . Korzystanie ze strony bez zmiany standardowych ustawień przeglądarki internetowej oznacza, zgodę na zapisanie plików cookies w pamięci urządzenia końcowego oraz uzyskanie dostępu do informacji zapisanych w tych plikach.
Więcej szczegółów, w tym na temat zmiany ustawień przeglądarki internetowej w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies.
Zamknij