Powrót do tabletki, proszki

Akcje promocyjne

Informacje o produkcie

APAP NOC - 24 tabletki

  • Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy. Ułatwia zasypianie.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

APAP NOC - 24 tabletki
Kod produktu: 5909990960132
status_icon
Produkt dostępny w dużej ilości
10.82 / 1szt.
In stock
Parametry techniczne:
Postać:
tabl.powl.
,
tabletki powlekane
Dawka:
0,5g+0,025g
Opakowanie:
24 tabl. (2 blist.po 12 szt.)
,
24 tabletki
Limit zakupu:
10
Rodzaj:
nieokreślony
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego:
USA

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta.

PEŁEN OPIS

Wskazania:
APAP Noc ma zastosowanie w krótkotrwałym leczenie bólu powodującego trudności w zasypianiu, w tym:

bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów menstruacyjnych, nerwobólów, bólów związanych z przeziębieniem i grypą.

Właściwości:
APAP Noc to jedyny w Polsce lek, który jednocześnie zwalcza ból i ułatwia zasypianie.

Na kłopoty z zasypianiem wpływ ma wiele czynników. Jedną z przyczyn braku snu jest ból. To właśnie uporczywy ból, który narasta wieczorem i w nocy, nie pozwala nam zasnąć. Ta dolegliwość staje się w ostatnim czasie coraz bardziej powszechna.
Oprócz chronicznych bólów (głowy, stawów, mięśni, brzucha itp.) wśród często spotykanych przyczyn kłopotów z zaśnięciem wymienić można również: stres, chroniczne napięcia, pośpiech i uczucie niepokoju bez możliwości właściwego odreagowania, a także złe nawyki związane ze snem i zasypianiem.
APAP Noc łączy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu z uspokajającym i ułatwiającym zasypianie działaniem difenhydraminy. Co istotne – difenhydramina nie uzależnia, nie powoduje problemów z porannym wstawaniem ani senności w godzinach rannych następnego dnia..

Sposób użycia:
Zazwyczaj stosowana dawka leku APAP Noc to:

Dorośli: 1-2 tabletki na 30 minut przed snem;
Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki na 30 minut przed snem.

Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.

Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na paracetamol. Ciężkie upośledzenie czynności wątroby i nerek, niedobór G-6-PD i reduktazy methemoglobinowej. Lek nie powinien być stosowany w I trymestrze ciąży. Preparat w kroplach i zawiesinie nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 3 m.ż. U dzieci poniżej 12 r.ż. w postaci tabletek może być stosowany po konsultacji z lekarzem.


Skład:
1 tabletka powlekana zawiera substancję czynną: Paracetamol 500mg, Chlorowodorek difenhydraminy 25mg.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Używamy informacji zapisywanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii, a także uzyskujemy dostęp do tych informacji w celach zapewnienia prawidłowego działania strony www, utrzymania sesji po zalogowaniu oraz statystycznych . Korzystanie ze strony bez zmiany standardowych ustawień przeglądarki internetowej oznacza, zgodę na zapisanie plików cookies w pamięci urządzenia końcowego oraz uzyskanie dostępu do informacji zapisanych w tych plikach.
Więcej szczegółów, w tym na temat zmiany ustawień przeglądarki internetowej w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies.
Zamknij