Dermokosmetyki Cetaphil - Nowa Oferta Wrześniowa

Co to jest Cetaphil?

Są to łagodne dermokosmetyki dedykowane do pielęgnacji skóry wrażliwej, atopowej i ze skłonnościami do alergii. Producentem kosmetyków Cetaphil jest firma Galderma, która stworzyła je we współpracy z lekarzami dermatologii mając na celu dbanie o wygląd, jak i zdrowie skóry.

Dlaczego warto stosować kosmetyki Cetaphil?

Po pierwsze posiadają one składniki walczące z przyczyną problemów skórnych, po drugie efekty stosowania produktów Cetaphil to oczyszczona, nawilżona, gładka i odporna na podrażnienia skóra, po trzecie kosmetyki Cetaphil są bezpieczne, co potwierdza ponad 70 lat na rynku i zadowolenie konsumentów.

Kto może stosować kosmetyki Cetaphil?

Są to kosmetyki do skóry wrażliwej, suchej, trądzikowej, tłustej, skóry z egzemą, skóry skłonnej do powstawania zaczerwienienia oraz do skóry normalnej. Oferta marki Cetaphil obejmuje dermokosmetyki dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Jest to możliwe, gdyż są to kosmetyki bezzapachowe i hipoalergiczne z pH przyjaznym dla skóry  

Jakie dermokosmetyki do twarzy z serii Cetaphil wybrać?

Marka oferuje kosmetyki do mycia i nawilżania skóry, aby umożliwić kompleksową pielęgnację. Jako pierwszy krok można zastosować delikatny żel oczyszczający z peelingiem i następnie zaaplikować Cetaphil krem nawilżający na dzień lub na noc. Ponadto oferta obejmuje kosmetyki takie jak: Cetaphil EM Emulsja micelarna, Cetaphil DA Ultra krem intensywnie nawilżający, serię Cetaphil PRO Oil Control do skóry trądzikowej i przetłuszczającej się oraz kosmetyki Cetaphil PRO Itch Control dla dzieci i niemowląt.